Jump to content

Kasko osiguranje auta


Goransali

Preporučene objave

Molim Vas za pomoć!!!

 

Šta da radim?

 

Imam full kasko osiguranje.

 

Na parkiralištu me okrznuo neki auto,odem u autokuću Zubak na procjenu i Jadransko pristane da se radi auto.Potpisnik radnog naloga sam ja,ali ima i potpis zaposlenika jadranskog odnosno procijenitelja koji odobrava popravak auta e tu sada prestaju lijepe stvari.Nakon izvjesnog vremaena i popravka auta šteta iznosi približno 6.500,00 kn,no od toga iznosa jadransko će pokriti samo 4.000,00 Kn,spore se sa Zubkom da nije stavi orginalni dio.Ne trebam ni prićati da sam bio sto puta kod Zubka i kod Jadranskog.U Jadranskom mi tvrde da je zubak uzeo zamjenski dio od Remixa ili tako nešto,no u Zubku to opovrgavaju i tako ja sada dođem u situaciju da će Zubak tužiti mene za taj iznos jer sam ja potpisnik radnog naloga,a kao ja bih trebao tužiti Jadransko osiguranje(svi znamo da za takav relativno mali iznos se meni ne isplati tužiti Jadransko osiguranje jer odvjetnici,koliko će se razvući parnica koštat će me barem tri puta više.

 

Još jednom molim vas za bilo kakvu pomoć,informaciju,slićnu situaciju bilo što!

 

Jer stvarno mi se ne plaća za nešto što sam 100% čist

 

:place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kompa , imao sam slično iskustvo, pokušaj sa mirnom nagodbom , jednostavno pokušaj ih uvjeriti u tvoju nevinost a ako to ne uspije ili sud ili nađi nekoga novinara ili još bolje javi u emisiju "potrošač" ali prije toga o svojoj namjeri obavjesti svoje protustranke možda im ipak nije do javnoga blamiranja pa te jednostavno "rješe "... pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Hvala ti na savjetima,

 

možda sam uspio riješiti problem,idalje nijedni ne posustaju,ali sam zvao pravnu službu autozubka i rekao kako je sramotno da idu mene tužiti,a morali bi tužiti jadransko i da ne mogu vjerovati da me nijednog trenutka nisu zaštitili kao kupca!Neki dan me nazvala žena iz pravne službe autozubka i rekla kako sada stvari stoje da najvjerovatnije neće mene tužiti nego jadransko!!!

 

No hvala svakoako ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija