Jump to content

što kada czss se ne pridrzava rješenja???


mamab

Preporučene objave

Postavila bi pitanje što uciniti kada CZSS se ne pridrzava sudskog rješenja koje je pravovaljano...

Tolerirala sam i čekala 6mj.pa dok nisam dosla tamo i digla buku nisu mi nikoga nasli onda su mi nasli na silu nekoga da bude u nadzoru prilikom susreta i druzenja i pokazalo se da ta osoba nije adekvatna za to... Sad ponovo prolaze mjeseci i ponovo nista... Pisala sam zvala ali nitko nista... neznam vise kuda da krenem jer Centar ocito se oglusuje o moje molbe i u to sto bi trebao po rjesenju nesto sprovesti...

S obzirom na cijelu situaciju predlagala sam im neko novo lakse rjesenje neki novi dogovor ali ni po tom pitanju nista totalni muk i tajac. A ja i moje dijete svaku Subotu imamo nove šokove i to apsolutno nikoga nije bitno...

Iscrpljena i očajna sam kud dalje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O kakvom se nadzoru radi? Nad čim? Vrlo je teško pomoći bez detalja. Inače, ako se Centar ne pridržava sudske odluke u kojoj mu je nešto naloženo, možete se na to žaliti Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi i/ili ići tužbom prema Centru za nepridržavanje sudske odluke. Nažalost je i jedno i drugo dugotrajno, a učinci neizvjesni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija