Jump to content

Hitno !! - sto reci na sudu ?


okrivljenik33

Preporučene objave

Uhvacen sam sa prekoracenjem brzine u naseljenom mjestu, umanjeno za 10 ispada 27km/h vise od dopustene.

Podnio sam prigovor i u meduvremenu nasao vezu koja poznaje policajca koji me zaustavio.

Uglavnom, sutra je sud, a policajac ce potvrditi ono sto cu ja reci; problem je sto ne znam sto da kazem a da ima smisla.

Prekrsajni nalog sam potpisao pa vjerojatno nebi imalo smisla

osporavati utvrdenu brzinu.

Ne mogu reci ni da sam pretjecao nekog jer je cesta jednosmjerna sa dvije trake.

Ima li netko ideju sta je najbolje da izjavim sutra ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

okrivljenik33 je napisao:

sta je najbolje da izjavim sutra ??

 

Ukoliko je istina to što govorite, tom policijskom službeniku nije mjesto na tom radnom mjestu i zaslužuje da se njime pozabavi unutarnja kontrola MUP-a.

 

Vi ste počinitelj, imate pravo na sve vrste obrane koji ne uključuju neko kazneno djelo, a kontakti sa prijateljem policajca nije kazneno djelo, stoga ću Vama pomoći.

 

Recite da je policijski službenik za vrijeme mjerenja laserskim mjerilom brzine iz ruke sjedio za volanom službenog vozila, te kroz vjetrobransko staklo izvršio mjerenje brzine Vašeg vozila. Takvo mjerenje izrekom nije dopušteno po čl. 11. st. 3.1) Pravilnika o mjeriteljskim zahtjevima za mjerila brzine vozila u cestovnome prometu.

 

Molio bih Vas da ovdje napišete kako je sve prošlo na sudu i kakva je presuda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija