Jump to content

zelim se razvesti


UZNEMIRENI

Preporučene objave

Zelim se razvesti,krenulo je sa neslaganjem u braku,i onda sve gore,ne pricamO i ne radimo sto trebaju dvije osobe koje su u braku. Jer ja to ne zelim,mozda sam grozan ali je tako. No mene zanima,zivimo u kuci koja je od mojih roditelja sami smo tamo,ali sam dizao kredit za uredenje,kupio auto itd. Ona trazi odredenu svotu novaca koju joj ne zelim dati jer trazi previse,a mozda i puca na to jer zna da bi mozda to i mogao financijski omoguciti.Djece nemamo. Mene sad zanima posto ne zeli pristati na lovu koju joj zelim dati i moramo na sudu to rijesavati sta njoj zakonski pripada i koliko? Znam da ne moze traziti pola kuce jer nije ni moja niti je stecena u braku,ali ona bi novce i da mi ostanu svi krediti. To bas nece ici,mislim da pristane na novac koji joj ja nudim onda ok,ali ovako ne. Sta joj zakonski pripada. Cuo sam da joj pripada pola novca sto je do sada uplaceno za te kredite. Ni sam ne znam da li je to istina. HELP MI !!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kuća nije tvoja i nemaš nikakve obveze

ona mora dokazati ulaganje u povečanje vrijednosti kuće .

ako dokaže ulaganje ima pravo na povrat pola uloženog ali tada se može postaviti potanje stanarine.

vlasnici kuće mogu tražiti njeno iseljenjeiz kuće.

imovina koju posjedujete (auto)koja je kupljena u braku dijeli se kao i kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija