Jump to content

što mi je činiti


6PKZ

Preporučene objave

u mirovini sam imam hrvi dragovoljc i profesionalno oboljenje 40/60 bio kod vještaka u 3 mj. i dobio opće oboljenj ali ostalo 40/60 dali imam pravo nakon 2do 3 godine ponovo na pogoršanj zdravlja ili da se žalim da bi dobio barem 50/50 što mi je činiti ? lječim se od ptsp od 93 tako da imam depresija stres i poremećaj osobnosti. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za 6PKZ: Nema roka za obnovu postupka ,temeljem pogoršanja bolesti.(može biti 3,6,9,12,15...mjeseci ili više)Treba se liječit (ležanje u bolnici,dnevne bolnice ,kontrole psihijatra,psihotestiranje....),te na temelju tih nalaza vaš psihijatar i dr.Op moraju se usaglasit da je došlo do pogoršanja zdr.stanja.

Tada putem dr.OP podnosite zahtjev (uz priloženu dokumentaciju) područnom vještaku u HZMO za obnovu postupka ,gdje će on "proučit"lj.dok.te poslati prijedlog 2.st.vještaku u Ministarstvo branitelja ,da on potvrdi,smanji ili povisi vojni dio,tj. mišljenje 1.st.vještaka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

6PKZ je napisao:

u mirovini sam imam hrvi dragovoljc i profesionalno oboljenje 40/60 bio kod vještaka u 3 mj. i dobio opće oboljenj ali ostalo 40/60 dali imam pravo nakon 2do 3 godine ponovo na pogoršanj zdravlja ili da se žalim da bi dobio barem 50/50 što mi je činiti ? lječim se od ptsp od 93 tako da imam depresija stres i poremećaj osobnosti. :misli:

 

Možda prilikom predaje dokumenata za obnovu postupka treba u zahtjevu ili uz zahtjev posebno zatražiti i promjenu vojno - civilnog omjera !? Mislim, ne mora biti uvaženo od strane vještaka ali ako se isto ne podnese ( naglasi traženje istoga u zahtjevu za obnovu mirovine ) onada vještak neće po tom pitanju niti postupati.

 

:misli::misli::misli::misli:

:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija