Jump to content

HITNO - otkaz ugovora o radu sklopljenog s agencijom za privremeno zapošljavanje


superstar

Preporučene objave

Molim za savjet. Imam malo kompliciranu situaciju - zaposlila sam se preko agencije za privremeno zapošljavanje u jednoj firmi (d.O.o.) ugovorom o radu na određeno vrijeme (ugovor sklopljen prije 1,4 god. dana točnije 1 god. jedan ugovor + potpisala na još 1 god. drugi ugovor u kojem su mi samo malo promjenili naziv radnog mjesta, sve drugo ostalo isto - zasad odradila 4 mjeseca), a koji ističe u 5.mjesecu 2010. Budući da studiram uz taj posao javile su mi se neke neodgodive fakultetske obveze i nastavak rada više nije moguć - htjela bih ga prekinuti. Ugovor o radu predviđa otkazni rok u skladu sa zakonom o radu, ali ja bih mogla odraditi eventualno 10-15 dana otkaznog roka. Imam još nekoliko dana g.o. koji nisam iskoristila. Zanima me na koji način prekinuti ugovor o radu da otkazni rok ne traje dulje od 10-tak dana, a da ipak zadržim pravo naknade sa zavoda za vrijeme nezaposlenosti?

Kome podnosim otkaz - agenciji ili je dovoljno samo poslodavcu pa on o tome obavještava agenciju?

Ljubazno molim pomoć.

 

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija