Jump to content

pomoziteeee!!!!!


sanjic

Preporučene objave

Postovani,da vam objasnim sviju situaciju.Ja sam stranac u rh,iz Bosne sam.Imam dijete sa hrvatskim drzav.,koji je nasilan prema meni,agresivan,vec je bio prrijavljivan,bio u zatvoru,ali nije se nista promijenilo.Tu samvec 3 god.,trebam jos 2 god.,do stalno boravka,sad imam privremeni.Radim na crno i tako,uglavnom sad nemam novaca,a doma mi je pakao vec 3 godine,a on naravno ima love do krova,pa mi se s tim prijeti,da dijete nece dati u bosnu,da ja ne mogu nju dobiti ni na jednom sudu,da ce on namjerno potplatit sud,i tako sl.Moze li meni itko reci,pomoci,sta da ja radim,sama sam,njemu dijete ne pomisljam ostavit,on mi prijeti na sve nacine,tako da ja moram pazit koji korak radim,i kakav.Molim nekog strucnog da mi sto prije odgovori.Da,jos davam kazem da mala ima 3 god.,jakooo je vezana za mene,i jako pametna,ide u vrtic,ona vam sama moze ispricat sta se doma odvija.Pozzz svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija