Jump to content

Sudski troškovi


atlanida

Preporučene objave

Nikome još nismo ništa dostavili jer niotkud nikakvog rješenja. Posredovanje smo završili sada 19.10. centar mi još uvijek nije ništa poslao, a kao šalju poštom. Kad sam bila kod njih sa pitanjem čemu odugovlače sa svime, a u pitanju su mala djeca rečeno mi je da ne odugovlače i da se strpim. Sad sam već strpljiva dva tjedna jer oni imaju fore mjesec dana pa ja čekaj. Kao rastava bude okončana na slijedećem ročištu koje će biti zakazano kad dostavim riješenje centra koje nikako dočekati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Kao vrijednost se uzima iznos od 5.000kn (pristojba 200kn), za zajednički prijedlog/sporazumni zahtjev plaća se jedna.

antonija2 je napisao:

Kao rastava bude okončana na slijedećem ročištu koje će biti zakazano kad dostavim riješenje centra koje nikako dočekati.

Nisu uvijek "brzi", baš kao što nerjetko prekorače i zakonski rok od 3 mjeseca za dovršetak posredovanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

Pitanje za moderatoricu.Konkretan primjer.Prije nekoliko dana sam dobila presudu u svoju korist,gdje je sud naredio da se na moj račun uplati iznos od 13000 na ime troškova.Koliko od toga maksimalno može pripasti odvjetniku i mora li mi on pokazati troškovnik.Vrijednost spora je 100 bodova.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko radnji je imao odvjetnik pa to pomnožite sa iznosom iz tarifnog broja prema vrijednosti spora.

 

Vama idu troškovi eventualnog vještačnja ili pristojbe koje ste direktno Vi platili, ali u pravilu ostali trošak ide odvjetniku ako Vas je zastupao.

 

Svakako tražite specifikaciju radnji od odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija