Jump to content

Krađa ili naknada za neisplaćene plaće?


bleki

Preporučene objave

Molim pomoć , radim još dva dana u jednoj firmi , firma ode u stečaj a nisu nam isplatili tri zadnje plaće . Pa sam se odlučio uzeti robe iz trgovine u kojoj radim u vrjednosti iznosa te tri neisplačene plače. I kada bude iventura pravit ču se da ništa ne znam o manjku i neka mi to naplate od mojih neispalčenih plača. Jer ako odu u stečaj neću se nikad naplatit. Zanima me može li to proči zakonski s obzirom da neznaju i nemaju dokaza da sam ja uzeo tu robu.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bleki je napisao:

Molim pomoć , radim još dva dana u jednoj firmi , firma ode u stečaj a nisu nam isplatili tri zadnje plaće . Pa sam se odlučio uzeti robe iz trgovine u kojoj radim u vrjednosti iznosa te tri neisplačene plače. I kada bude iventura pravit ču se da ništa ne znam o manjku i neka mi to naplate od mojih neispalčenih plača. Jer ako odu u stečaj neću se nikad naplatit. Zanima me može li to proči zakonski s obzirom da neznaju i nemaju dokaza da sam ja uzeo tu robu.

Hvala

Bleki,

ja nisam pravnik ali na kaj bi to ličilo da se svako kom je neko dužan odluči ukrasti dužniku? Tebe su "okrali" pa ćeš sad ti nih. Buš završil u buksi. Samo ti to treba. I kak misliš može li to "zakonski proči" kad si ukrao? Ili je to već postala epidemija da smo krađu počrli smatrati zakonskom? Doći do neispkačenih plača možeš zakonski ako imaš obračune tih plača. :no-no:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija