Jump to content

ozljeda u parku


Kote

Preporučene objave

zaštita na radu?! :misli:

 

Ovisi tko je nadležan za održavanje takvih stepenica..npr. grad. Možete ih tužiti te tražiti naknadu štete s time da pri tome morate sve potkrijepiti dokazima da ste upravo tamo slomili nogu..npr.svjedoci koji su vas vidjeli kad ste pali itd.

Ali morate računati na to kakvo ste oštećenje pretrpjeli, pa ako je lakše naravi možda vam se i ne isplati "vući" po sudu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mati77 je napisao:

zaštita na radu?! :misli:

 

Ovisi tko je nadležan za održavanje takvih stepenica..npr. grad. Možete ih tužiti te tražiti naknadu štete s time da pri tome morate sve potkrijepiti dokazima da ste upravo tamo slomili nogu..npr.svjedoci koji su vas vidjeli kad ste pali itd.

Ali morate računati na to kakvo ste oštećenje pretrpjeli, pa ako je lakše naravi možda vam se i ne isplati "vući" po sudu..

 

Zakon o zaštiti na radu (što ste Vi rekli - održavanje, jer to je to) definira na koga se odnosi (pa i na grad), i to je isto jedna mogućnost. Naravno, pravnik će znati i za druge mogućnosti, nitko ne veli da je moja najbolja i genijalna. Ali od viška glava ne boli, može se sve gledati iz više kuteva, to je znak inteligencije, zrelosti i poštivanja prema tuđem mišljenju. Pa i odgoja u krajnjoj liniji.

A zbilja, i ja mislim da se ne isplati. Ja ne bi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija