Jump to content

Prolazak kroz crveno!?


hrc55

Preporučene objave

Imam problem vezan za prolazak kroz crveno svijetlo:

ja sam STAJAO na semaforu, bilo mi je crveno, upalilo se zeleno i krenuo sam. Nakon sto sam usao u raskrizje udarilo me vozilo sa desne strane koje tvrdi da je njemu takoder bilo zeleno! Na moju nesrecu on ima svjedoka iz drugog vozila koje je takoder bilo na raskrizju te tvrdi da je meni bilo crveno. Neznam jeli se poznaju ili ne, a i da znam poznaju li se ne bih mogao dokazati. Ja za svjedoka imam svoju curu koja je sjedila samnom u autu. U nesreci nije bilo ozlijedenih, samo umjerena materijalna steta. Obojica smo napuhali 0.0, trenutno je predmet na sudu.

Znam da sam u losijoj situaciji buduci da ce sudac vjerojatno misliti da mi je cura pristrana...

Zanima me jeli tko imao slicnu situaciju i kakve su mi sanse da ne budem proglasen krivim, te kakvu kaznu mogu ocekivati u slucaju da budem proglasen krivim?

Jos jedan detalj, u 4 godine koliko imam vozacku dozvolu nikad nisam dobio kaznu ni za najmanji prekrsaj.

 

Hvala na pomoci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na informacijama.

Jos bih Vas zamolio, ako bi bili toliko ljubazni da mi pojasnite sljedeca dva pitanja:

Koja je, od ove tri opcije, po vasem misljenju najvjrojatnija?

U slucaju druge opcije, koja je sankcija predvidena za osobu protiv koje ce biti podnesena prijava?

 

Jos jednom hvala na informacijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija