Jump to content

harač ili mirovina


vukovar

Preporučene objave

Sutra Ustavni sud odlučuje o haraču ,moje mišljenje je da će ga ukinuti, jer su počeli priću o smanjenju povlaštenih mirovina.Zato će nedostajati novca od harača u državnoj blagajni, od radnika više ne mogu uzeti niti od radnih umirovljenika ,a taj nedostatak će uzeti od povlaštenih mirovina i povlaštenih plaća.

 

Molim Vaša mišljenja :misli:

:-?:-?:-?:-?:-?:place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaju oni da i ne uzimaju, ako će pošteno i pravićno radtiti svoj posao za koji su od naroda izabrani. Ali oni svoj posao ne rade niti pošteno niti za narod koji ih je izabrao nego za svoje interese i zato će nam uzimati sve više i više sve dok nam ne uzmu i posljednju lipu.

Vidit ćete.

 

Njih nije briga više za branitelje i za život branitelja , njih je briga samo za sebe i njihove interese a nas svim silama žele iskorjeniti.

 

Osobno sam protiv harača, neka ga ukinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar je napisao:

Sutra Ustavni sud odlučuje o haraču ,moje mišljenje je da će ga ukinuti, jer su počeli priću o smanjenju povlaštenih mirovina.Zato će nedostajati novca od harača u državnoj blagajni, od radnika više ne mogu uzeti niti od radnih umirovljenika ,a taj nedostatak će uzeti od povlaštenih mirovina i povlaštenih plaća.

 

Molim Vaša mišljenja :misli:

:-?:-?:-?:-?:-?:place:

 

 

Ustavni sud odbio je ukinuti "harač",na plaće i mirovine iznad 3000 tisuće kuna.

Branitelje ne smatram povlaštenom kategorijom niti oni to jesu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok,novi sam na forumu pa bi molio ako netko zna dali če ukidati povlaštene mirovine i za koliko posto?

 

Ako se neko pravo ukida onda je to u 100% iznosu tj. nema više nikakvih prava.

 

Vi ste vjerojatno mislili na smanjenje povlaštenih (kako ih vi nazivate) mirovina u određenome postotku ali prema trenutno raspoloživim informacijama i podacima zasad sve ostaje kako je i bilo....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija