Jump to content

help!!!!


zaja

Preporučene objave

dobro đuro hvala ,razumija san sve,samo još nešto da te pitam ovo je žalosno ako ču dobiti oko 1900kn,ali ako i obnovim postupak za opću može li mi vještak tada malo povečati omjer recimo 40%60%u opću ili ona ostaje 30%70%kao i do sada??i još nešto drgi put sam izašao na prvostupanjsku koja mi je priznala20%,sad čekam zagreb,koji mi je jednom to priznao,pa me zanima hoče li,i oni po drugi puta priznati hrvi20%,u splitu rekli dogodine još jednom doći itd?pozdrav :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zaja je napisao:

...ali ako i obnovim postupak za opću može li mi vještak tada malo povečati omjer recimo 40%60%u opću ili ona ostaje 30%70%kao i do sada??...

Može, ali ne mora ...

 

i još nešto drgi put sam izašao na prvostupanjsku koja mi je priznala20%,sad čekam zagreb,koji mi je jednom to priznao,pa me zanima hoče li,i oni po drugi puta priznati hrvi20%,u splitu rekli dogodine još jednom doći itd?pozdrav :misli:

Najvjerojatnije hoće, ali garancije nema ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zaja je napisao:

dobro đuro hvala ,razumija san sve,samo još nešto da te pitam ovo je žalosno ako ču dobiti oko 1900kn,ali ako i obnovim postupak za opću može li mi vještak tada malo povečati omjer recimo 40%60%u opću ili ona ostaje 30%70%kao i do sada??i još nešto drgi put sam izašao na prvostupanjsku koja mi je priznala20%,sad čekam zagreb,koji mi je jednom to priznao,pa me zanima hoče li,i oni po drugi puta priznati hrvi20%,u splitu rekli dogodine još jednom doći itd?pozdrav :misli:

Neću se puno miješati ili da stvaram paniku,ali veliki je upitnik kada su u pitanju DLP, na koji sastav komisije će

doći vaš predmet.Puno sreće želim. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija