Jump to content

pitanjce


mamaoo7

Preporučene objave

mamaoo7 je napisao:

otisla sam u 10 mjesecu na bolovanje zbog komplikacija u trudnoći.u 11 mjesecu sam dobila otkaz ..dali imam pravo na isplaćivanje plaće za taj mjesec na bolovanju ?i tko mi to treba isplatiti? :-([/quot

 

Mama007,

bilo bi dobro da se obratite g.Rubensu ili Tedi na njegov(-zin) PM,ako nebuju videli vaš post.

Uzgred, vi niste dobili otkaz. Vama je prestao ugovor o radu na određeno vrijeme. Za vas u konačnici to je isto ali nebi bilo da ste imali ugovor na neodređeno jer je za vrijeme trudnoće otkaz zabranjen prema Zakonu o radu.

Zakaj vas sa ovim zamaram? Zato da vi a sve trudnice koje će čitati ovaj post, imate saznanje o tome da bi trebale prije nego zatrudne ishoditi ugovor na neodređeno. To će biti teško jer nisu svi poslodavci OK kao npr.dk ali teba pokušati jer poslodavac zapravo neme nikakove štete ako žena ode na porodiljni dopust osim što mora nekog dovesti kao zamjenu. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija