Jump to content

Otpremnina MORH - pomoć traži se


dasha

Preporučene objave

Otišao sam u invalidsku mirovinu (profesionalnu) kao Djelatna vojna osoba sa 29.06.2009. godine.

Trajno rješenje MIORH-a je sa 18.11.2009. god. a ja sam ga zaprimio 08.12.2009. godine.

Sukladno navedenom ispunjavao sam uvjete za isplatu razlike otpremnine sukladno odluci ministra obrane iz svibnja 2009. godine. Zahtjev za isplatom otpremnine poslao sam isti dan kada sam rješenje i zaprimio 08.12.2009. g. Jedan od dokumenata uz zahtjev je bio i pravomoćnost rješenja (rok žalbe je 15 dana). Ja se nisam žalio i napisao sam dopis MIORH da se neću žaliti i da sam suglasan sa istim. I taj dokument sam priložio uz zahtjev za otpremninom.

Dostavnica mi se vratila, da je MORH moj predmet zaprimio 14.12.0009. g.

Sa 21.12.2009. godine NN 153/09 navedena odluka o isplati otpremnine je ukinuta. Jedan od dokumenata je bio i pravomoćnost rješenja (rok žalbe je 15 dana). ja se nisam žalio i napisao sam dopis MIORH da se neću žaliti i da sam suglasan sa istim. I taj dokument sam priložio uz zahtjev za otpremninom.

Odgovor od MORH-a još nisam dobio i zanima me imam li pravo na otpremninu jer je u međuvremena odluka ukinuta. Ne znam što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija