Jump to content

Dug prema T-HT-u iz 1999


dado1011

Preporučene objave

Imam jedno pitanje pa bih volio da mi netko pomogne.Supruga i ja smo otišli u ht da napravimo novi ugovor za mobilni.Nakon davanja mbg od supruge neugodno smo iznenađeni jel nam je djelatnik ht-a rekao da po tom mbg se vuće stari dug t-ht-a iz 1999.Naravno ništa od novog ugovora jel je vjerovatno blokirana.Najgore od svega je to što ona tvrdi da nikada nije potpisivala preplatu ni sa kim.Dali je moguća krađa identiteta u ovome slučaju?Šta da napravimo?Dali da se interesiramo dalje ili da sve zaboravimo.Strah nas je jel ne znamo koliki je dug.Neznamo kako dalje pa bih volio da nam netko pomogne sa savjetom. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dado1011 je napisao:

Imam jedno pitanje pa bih volio da mi netko pomogne.Supruga i ja smo otišli u ht da napravimo novi ugovor za mobilni.Nakon davanja mbg od supruge neugodno smo iznenađeni jel nam je djelatnik ht-a rekao da po tom mbg se vuće stari dug t-ht-a iz 1999.Naravno ništa od novog ugovora jel je vjerovatno blokirana.Najgore od svega je to što ona tvrdi da nikada nije potpisivala preplatu ni sa kim.Dali je moguća krađa identiteta u ovome slučaju?Šta da napravimo?Dali da se interesiramo dalje ili da sve zaboravimo.Strah nas je jel ne znamo koliki je dug.Neznamo kako dalje pa bih volio da nam netko pomogne sa savjetom. :-?

 

Što se tiče duga i eventualnog potraživanja istog tu nemate nikakve brige ukoliko nije pokrenut ovršni postupak. Naime relativna zastara potraživanja za telefonske usluge nastupa u roku 1 godine od dospječa računa. A za navedeno dugovanje je nastupila i relativna i apsolutna zastara ali sve pod uvjetom da ovrhovodtielj nije pokrenuo ovršni postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija