Jump to content

zaklada


kasper

Preporučene objave

ma zvali oni mene sami da im dostavim prosjek plaće faksom jer sam na redu za dodjelu jednokratne pomoći ja nazvao ured državne uprave jer sam njima koji dan ranije dostavio prosjek primanja i zamolio da isti faksiraju u zagreb i ovi kako rekoše odmah to pošalju faksom ali sve to bilo nešto malo prije tri sata to je bilo u 11. mjesecu i od tada zovem stalno samo da mi potvrde ovi u zg. da su zaprimili faks o visini dohotka prsti mi utrnuli ali svaki put mi signalizira zauzeće. pomoć još nisam dobio a nemogu ih kontaktirati da vidim jel sve ok. gđa iz ur.drž.upr. kaže da joj je zazvonio faks u znak da je druga strana zaprimila isti i ne znam u biti kako funkcionira taj faks odnosno može li se vidjeti je su li ga zaprimili ovi u zakladi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

kasper je napisao:

da li je itko uspio dobiti zakladu na telefon ove godine, ako jeste na koji broj molim vas, zovem dva-tri mjeseca skoro svaki dan na br.01/4920496 i 01/4876750 ali dobiti ih? ma nemoguća misija, postoji li možda još nekakav broj na koji bih ih mogao dobiti.poz;

da,postoji broj.prošeći se do njih!adresu i broj "stanovanja" vjerojatno znaš?! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija