Jump to content

Novi i stari ZOO - razlika


anonimno

Preporučene objave

Bravo Renos!

 

Zadnjih dana bavim se novim ZOO-om i kombiniranjem Klarićeve knjige i novoga zakona i skoro sam na kraju sa živcima.......a kad večeras sjednem za komp.....nakon nekoliko dana izbivanja s Legalisa i imam kaj vidjeti.....link na site koji si napisala je savršen-čim sam pročitala tvoj post sam pročitala obrazloženje i sada mi sve već pomalo i ima smisla u ovoj ludoj glavi! Svaka čast kolegice:)!

 

Još da je bilo i koji dan prije.....sačuvala bih malo više živaca...no nema veze!

Hvala u svakom slučaju!

 

E da-još jedno pitanjce za sve:kaj mislite da li će ovu materiju novog ZOO-a pitati na način da moraš znati komparaciju starog i novog rješenja ili samo da se zna kako je po novome?

Možda na ovo mogu odgovoriti i kolege koji su položili pa eventualno imaju iskustva kako je to išlo sa izmjenama zakona-da li se načelno pitalo komparaciju staro-novo?

Zahvaljem svim dobrim dušama na odgovoru ;-) !

 

I još jedno pitanjce: mislite li da će se pitati nove odredbe o zakonskim i ugovornim kamatama...obzirom da iste stupaju na snagu tek 01.01.2008.g., pa su zapravo sada još uvije važeće stare odredbe o toj materiji....??

 

Eto,toliko od mene, gibam dalje štrebati :trk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...

simba je napisao:

I još jedno pitanjce: mislite li da će se pitati nove odredbe o zakonskim i ugovornim kamatama...obzirom da iste stupaju na snagu tek 01.01.2008.g., pa su zapravo sada još uvije važeće stare odredbe o toj materiji....??

 

Molim kolege koji su već polagali, ili one koji su na slušanju čuli pitanje, i što je još važnije-odgovor na isto, u vezi kamata, da pripomognu. Dakle: staro ili novo?

Hvala. :wavey:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija