Jump to content

Pitanje oko otvaranja tvrtke


dac111

Preporučene objave

dac111 je napisao:

Pozdrav!Otvorio bih firmu odnosno d.O.o pa me zanima koje povlastice imam ako bi mi sjedište bilo na mjestu od posebne državne skrbi??i zanima me dali imam mozda neke povlastice posto kad ovo otvorim to ce mi biti prvo zaposlenje,a i izvaredni student sam.Hvala

 

Poštovani,

 

kako je pitanje vrlo generalno postavljeno i odgovor će biti sličan. Generelane povlastice navedene su u Zakonu o područjima od posebne državne skrbi, a korisnici istih su fizičke osobe s prebivalištem ili pravne osobe sa sjedištem u jednoj od skupina područja od posebne državne skrbi.

 

Mislim da bi Vam bilo najbolje raspitati se direktno u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva jer oni daju poticaje, a zavisno o vrsti djelatnosti i o kojem točno području se radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

burn je napisao:

dac111 je napisao:

Pozdrav!Otvorio bih firmu odnosno d.O.o pa me zanima koje povlastice imam ako bi mi sjedište bilo na mjestu od posebne državne skrbi??i zanima me dali imam mozda neke povlastice posto kad ovo otvorim to ce mi biti prvo zaposlenje,a i izvaredni student sam.Hvala

 

Poštovani,

 

kako je pitanje vrlo generalno postavljeno i odgovor će biti sličan. Generelane povlastice navedene su u Zakonu o područjima od posebne državne skrbi, a korisnici istih su fizičke osobe s prebivalištem ili pravne osobe sa sjedištem u jednoj od skupina područja od posebne državne skrbi.

 

Mislim da bi Vam bilo najbolje raspitati se direktno u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva jer oni daju poticaje, a zavisno o vrsti djelatnosti i o kojem točno području se radi.

 

pa otvorio bih uslužnu djelatnost,servis za čišćenje,ali neznam di da otvorim jer sam cuo da imam neke povlastice tj da mi država daje neku pomoć tako nešto,i kao da isto dobijem akosam prijavljen na hzzo i ovo da mi je prvo zaposlenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija