Jump to content

Sporazum o načinu izmirenja duga


Aida_Sa

Preporučene objave

Drage kolege i kolegice,

 

Ja bih vas zamolila da mi neko pomogne oko forme pisanja sporazumao o načinu izmirenja duga. Obzirom da sam friško diplomirala pravo nemogu nigdje još da nađem otprilike kako napisati tu vrstu sporazuma..

 

Ako neko ima neki urnek ili formu kako taj sporazum izgleda super bi mi došlo. thx!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Dragi pravni stručnjaci,

 

ljubazno Vas molim za stručni savjet u svezi teme opisane u nastavku...

 

... Općinskom sudu podnijeta je sudska potražnja duga od strane pravne osobe koju je podnijelo 50-tak radnika koji su bili radnici te pravne osobe... općinski sud je rješenjem presudio u korist radnika te pravna osoba nije podnijela žalbu u roku 8 dana sukladno Uputi o pravnom lijeku rješenja (nakon toga rješenje je postalo pravomoćno)...ali, nakon 7 mjeseci od pravomoćnog rješenja, pravna osoba nije izvršila nadmirenje duga prema radnicima (u ovom slučaju radi se o plaćama)....Dragi pravni stručnjaci, ljubaznio Vas molim da mi savjetuje kome da se obratim kako ni pravna osoba izvršila podmirenje dugova prema radnicima koji su pošteno i "krvavo" zaradili svoj novac??Državno odvjetništvo? USKOK? HAG? .... p.s. navodim sve postojeće iz bjesnoće i bezkrupuloznosti prema poštenim ljudima...

 

Ljubazno Vam zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija