Jump to content

tražim tatu jer sam posvojen


mimin

Preporučene objave

da li je moguće naći oca koji me nije priznao pa me majka dala na posvojenje. tek sada bih se dao u potragu jer sam svoj čovjek i neovisim ni o kome. što mi je prvo činiti. davno su mi pričali da je moj otac negdje u noy zelandu a moj očuh je sada otputovao u vječna lovišta pa ga moja potraga neće smetati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav,

i ja sam u sličnoj situaciji kao i Vi,već sam tražila ovdje pomoć od bilo koga tko bi mi mogao reći kako da pronađem biološkog oca kojeg nikada nisam upoznala ni vidjela kojem neznam ni ime.Majka šuti ne želi reći ni rijeć,ja jednostavno želim saznati tko sam?netražim ništa drugo osim saznanja koji je drugi dio mene,da svojoj djeci mogu reći tko su i oni zapravo. Otac bi se morao nalaziti u njemačkoj u gradu Bocholttu ,tamo je i majka radila u Simensu 1969 g ja sam se rodila 1971 .živjeli smo tamo par mjeseci onda me majka vratila u Hrvatsku (tada jugoslaviju) i vratila se nazad u NJemačku gdje je još neko vrijeme radila,o ocu mi nikada nije htjela govoriti ,kaže to je prebolno za nju,pita ona mene :zar ti nisam bila i majka i otac, zar te nisam izvela na pravi put ,što želiš?žao mi je što sam nakon toliko godina potegla to pitanje ,ali nešto u meni neda mi mira ,neželim do kraja života biti u neizvjesnosti ,postavljati si pitanja želim znati tko sam.Molim nekoga tko bi mi pomogao oko moje potrage za istinom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija