Jump to content

gospodarski informator- okršaj - slanje tel. imenika na cd-u


sarasara

Preporučene objave

Da li netko može sa mnom podijelit iskustva s njima? Bolje rečeno,iskustvo o okršaju s njima.Ukratko,ugovor godinama obostrano nije izvšavan,onda se odjednom oni probude i počnu slati račune, cd-e,sad i tuže..

Vrlo slična situacija s temom "okršaj sa Poslovne informacije d.O.o..."

Dakle,ako netko ima okršaj s njima,molim da me kontaktira,možda neke korake možemo zajedno poduzeti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Naša firma je jedna od prvih - prevareni smo 26.10.2000.

Akviziterka se legitimirala kao članica Uredništva HPT imenika.Tada je adresa prevaranta bila Jurišićeva 23.Dostavu prvog materijala preuzela je naša službenica,ostale 2 dostave smo odbili preuzeti.Do danas više ništa nismo primili, osim računa, opomena itd.

Stvar smo prije 3 godine predali odvjetniku, pa smo 2 godine bili mirni. Predlažem svima koji imaju ovaj problem da se udružimo, uzmemo advokata i riješimo se lopova jednom zauvijek.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Evo kod mene isti slućaj. Ljudi dajte me nazovite, moj broj je 098288528, da uzmemo zajedno odvjetnika.

Ženska se isto lažno predstavila, i kad ono sitnim slovima piše da se obvezujemo plaćati 10 godina!!!

Meni su sada ponovno slali CD. Odbila sam preuzeti, poslali su i račun, iako sam odmah nakon prvog CD-a UGOVOR OTKAZALA!!!!

Dajte pls pomognite.

mail mi je: petram@zg.t-com.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija