Jump to content

diners-savjet


MG79

Preporučene objave

Molim savjet ili informaciju vezanu za dug po diners kartici.Dug je oko 30.000,00 kn, osnovna i plus kartica.Još me nisu počeli zvati, ali uskoro ih očekujem.Budući da trenutno nisam u mogućnosti platiti taj dug odjedamput, a od njega nebježim, zanima me da li postoji mogućnost dogovora otplate na rate po oko 1.ooo,00kn mjesečno.Dali je to dovoljan iznos za dogovor s Dinersom ili će tražit da taj dug podmirim u nekih 6 rata, što je meni trenutno nemoguće, i što tadaslijedi i koji je onda postupak.

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MG79 je napisao:

Molim savjet ili informaciju vezanu za dug po diners kartici.Dug je oko 30.000,00 kn, osnovna i plus kartica.Još me nisu počeli zvati, ali uskoro ih očekujem.Budući da trenutno nisam u mogućnosti platiti taj dug odjedamput, a od njega nebježim, zanima me da li postoji mogućnost dogovora otplate na rate po oko 1.ooo,00kn mjesečno.Dali je to dovoljan iznos za dogovor s Dinersom ili će tražit da taj dug podmirim u nekih 6 rata, što je meni trenutno nemoguće, i što tadaslijedi i koji je onda postupak.

Zahvaljujem

i ja sam korisnik dinersa.jedno vrijeme nisam bio u mogućnosti platiti dva računa.dobio sam opomene i kamatu.tu nema kaznenog postupka jer su vam oni odobrili korištenje tolikog iznosa,odnosno niste im novac ukrali.naplata slijedi,više-manje,provjerenim putem,kao i kod svih ostalih-ovrhom.

najbolje da odete do njih i pokušate se dogovoriti.obavezno izbjegavajte telefonski kao i internetski pokušaj dogovora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala nabrzom odgovoru.Ja sam mislila otići u diners, i dogovoriti otplatu po tisuću kuna, a karticu bi mi naravno blokirali.Jedna kolegica mi je rekla da se ona uspjela s njima dogovoriti da im otplaćuje po tisuću kuna, ali ona je imala malo manji dug.Da li imate saznanja da li je takvo što moguće, i koliko treba da mi u poduzeće stigne ovrha.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MG79 je napisao:

Molim savjet ili informaciju vezanu za dug po diners kartici.Dug je oko 30.000,00 kn, osnovna i plus kartica.Još me nisu počeli zvati, ali uskoro ih očekujem.Budući da trenutno nisam u mogućnosti platiti taj dug odjedamput, a od njega nebježim, zanima me da li postoji mogućnost dogovora otplate na rate po oko 1.ooo,00kn mjesečno.Dali je to dovoljan iznos za dogovor s Dinersom ili će tražit da taj dug podmirim u nekih 6 rata, što je meni trenutno nemoguće, i što tadaslijedi i koji je onda postupak.

Zahvaljujem

 

Kao prvo ovdje nema elemenata kaznog djela kao što vam je rekao i davor1973 te ste postavili pitanje na krivi forum.

Sklopite sa dinersom nagodbu o otplati duga i to direktno kod njih u pisanoj formi. Ukoliko zahtjev za nagodbu ili bilo koji dokument vezan za otplatu duga šaljete poštom obavezno pošaljite preporučeno sa povratnicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija