Jump to content

parking


markun

Preporučene objave

Živim u centru grada čiji je dio proglašen pješačkom zonom i gdje mi stanari ne smijemo parkirati naša vozila jer je to pješačka zona.S druge strane, dio koji nije pješačka zona, a koji je isto u našem kvartu je parking pod koncesionarom za kojeg moramo kupovati mjesečne karte,a često na tim mjestima nije slobodno tako da, ne samo što moramo platiti kaznu što smo parkirali u pješačkoj zoni(a ispred vlastite zgrade), već i kupimo mjesečnu kartu za parking,a od toga sve zajedno nađemo mjesta par puta u tih mjesec dana što karta vrijedi,jer tu parkiraju svi koji dolaze u centar grada ,a kamoli kad su turisti ljeti..Par stotina metara dalje gdje je smještena policija, stoji natpis da je tu dozvoljeno parkiranje samo policiji i stanovnicima zgrade uz policiju,kao da smo mi stanovnici drugog reda, a udaljeni 200m. Mene zanima da li postoji po nekom zakonu pravilo da zgrada(iako je u pješačkoj zoni)ili njeno dvorište mora imati osigurani prostor za parking, ili smo osuđeni na ovakvo kažnjavanje samo zato što živimo u centru grada...Preveliku privilegiju života u centru grada osim buke i nemogućnosti parkiranja baš i ne vidim...puno vam hvala i molim odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija