Jump to content

prometna nezgoda,molim pomoc


mario1122

Preporučene objave

Pozdrav svima, molio bih za savjet.

Imao sam nezgodu na parkiralistu u kojoj mi je hladnjaca oborila motocikl te ga lagano ostetila, stetu je priznalo osiguranje od hladnjace...u meduvremenu dok sam cekao da oni priznaju i posalju me u servis na popravak brat mi je pao s motora i ostetio istu stranu s tim da je bilo i dodatnih ostecenja kako smo imali kasko prijavili smo stetni dogadaj i proglasena je totalna steta te je ista isplacena.Sad pocinje problem...nazvalo me osiguranje hladnjace i poslalo me u servis da napravim motor po njihovom izvidu stete,motor je napravljen ali procjenitelj ne zeli uzeti ostecene djelove i platit racun jer su djelovi dodatno osteceni,zna da sam se naplatio putem kaska i prijeti mi da ce me prijavit mom kasko osiguranju ako ne odustanem od potrazivanja prema njima...Sta da radim ? Jesam li u prekrsaju sta sam prijavio naknadnu nezgodu na kasko dok je prva bila u obradi ili on samo pokusava zastrasit? Molim pomoc! Hvala, Mario

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija