Jump to content

porodiljni nakon porodiljnog


vanda13

Preporučene objave

Nakon što sam iskoristila pravo na redoviti rodiljni dopust do djetetove prve godine života, liječničko povjerenstvo mi je odobrilo još 6 mjeseci za dijete s poteškoćama u razvoju, tih dodatnih 6 mjeseci istječe koncem ovog mjeseca, međutim ja sam ponovno trudna i to 3 mjeseca,a trebala bi se vratiti na posao. S obzirom na prirodu mog posla(terenski rad) i nemam mogućnosti prelaska na neku lakšu poziciju unutar tvrtke, za očekivat je da će mi ginekologica savjetovat odlazak na bolovanje tj.komplikacije, zanima me kolka bi mi bila rodiljna naknada za prvih 6 mjeseci djetetovog života, ukoliko bude takva situacija, odnosno ako po isteku ovog porodiljnog otvorim komplikacije, a onda krenem na normalni porodiljni.Naime prema nekim informacijama s koje imam, trebala bih se vratiti na posao bar 3 mjeseca, da bi mi se mogala izračunat puna porodiljna naknada za prvih 6 mjeseci kod druge trudnoće, ako ne da padam na minimalac. Dal je ovo točno, i što napraviti u mom slučaju.Želim napomenuti da sam stalno zaposlena i da mi je plaća u visini 5000kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija