Jump to content

sto napraviti


tuzba

Preporučene objave

Prije 5 mjeseci suprug se odselio iz zajednickog doma i rekao da ce zatraziti razvod.kada sam pitala za razlog rekao je da ga ja znam i da cu ga vidjeti u tuzbi koja ce mi biti poslana.u tuzbi za razvod braka koju sam dobila suprug navodi da sam bila nevjerna u braku, da su zbog toga trajno i tesko poremeceni odnosi i s obzirom da se odselio da bracna zajednica je prestala postojati.

Ja ga nisam prevarila i ne zelim razvod vec bracno savjetovanje (jer samnom ne zeli razgovarat).

Sudu su nebitni razlozi zbog kojih osoba zeli razvod (koliko sam citala po forumu), ali ja ne mogu prihvatiti laz.

Kako da se postavim za brakorazvodnu parnicu i postoji li ikakva mogucnost da dokazem da ga nisam prevarila-pa makar i drugom parnicom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tuzba je napisao:

Prije 5 mjeseci suprug se odselio iz zajednickog doma i rekao da ce zatraziti razvod.kada sam pitala za razlog rekao je da ga ja znam i da cu ga vidjeti u tuzbi koja ce mi biti poslana.u tuzbi za razvod braka koju sam dobila suprug navodi da sam bila nevjerna u braku, da su zbog toga trajno i tesko poremeceni odnosi i s obzirom da se odselio da bracna zajednica je prestala postojati.

Ja ga nisam prevarila i ne zelim razvod vec bracno savjetovanje (jer samnom ne zeli razgovarat).

Sudu su nebitni razlozi zbog kojih osoba zeli razvod (koliko sam citala po forumu), ali ja ne mogu prihvatiti laz.

Kako da se postavim za brakorazvodnu parnicu i postoji li ikakva mogucnost da dokazem da ga nisam prevarila-pa makar i drugom parnicom?

 

Znam da vam je teško ali on će to vjerojatno stalno ponavljati kao razlog. Nkekim ljudima je tako valjda lakše u životu..

Ako imate djecu ići će te na razgovor u Centar gdje će vam isto uzimati izjave - koje se dostavljaju vama osobno i na sud.

Na zapisnik na sud možete tražiti da se unese to vaše pobijanje - mada kako ste i sami rekli sud to ne zanima.

U parnice oko toga osobno se ne bih upuštala. Iskreno ne znam ni na koji bi se to način rješavalo a koštalo bi vas previše živaca. Čuvajte sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mi nemamo djece, da li to znaci da necemo ici na savjetovanje?

Ja znam da je razvod neminovan i da nemam sto traziti s osobom koja mi ne vjeruje ili se koristi lazima , ali da cilj opravdava sredstvo-to ne.

Zar je moguce da netko u pravnom dokumentu laze a ja nemam nikakve mogucnosti dokazati suprotno(osim da to ude u zapisnik)?

Sto je sa tuzbama za povredu casti i dostojanstva?

Samo zelim pravnim putem dokazati da ga nisam prevarila i spremna sam na drugu parnicu(samo neznam koju:), na dugotrajni proces i na bol.

Jedino sto imam je ostalo je moje dostojanstvo i istina - ne zelim da mi i to oduzme.

Hvala Vam na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žao mi je što to prolazite, prolazila sam i ja rastavu.

Iz iskustva mogu reći da razne laži prolaze, da vam se smući..

Probala sam se boriti protiv toga, budući da imamo i dijete..

Čak na žalost sam samoinicijativno odvela dijete u Argentinsku - polikliniku za zaštitu djece da bi mu dokazala da naše dijete je dobro - on je tvrdio da je mala loše. Nakon cijelokupne obrade tima specijalista rekli su da nisu vidjeli još tako dobro prilagođeno dijete na situaciju koja je nastala.

A onda se on cerekao i rekao: joj, kako smo završili ovdje..

To su samo crtice..

Bilo je toga na sudu i više nego mnogo..

Previše sam ja živaca izgubila zato savjetujem da se klonite toga..

Znate onu: za dobrim konjem se prašina diže..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovana,

Ako vec imate zelju istjerati istinu na cistac, dobronamjerno vam savjetujem da unajmite privatnog istrazitelja koji ce vam otkriti u koga se to zaljubio vas suprug i zbog cega tj. koga se odselio i trazi razvod.

Vas optuzuje jer vam vjerojatno nema snage priznati istinu, a kako je napad najbolja obrana...

Nemojte nasjedati na te stoseve i dobro otvorite oci, te cuvajte svoje zdravlje, dusevni mir i, naravno, novcanik.

LP

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija