Jump to content

tako sam i mislio!


poskok00

Preporučene objave

U temi koju ste otvorili pod nazivom"je li ovo moguće!" napisali ste post u kojem navodite da imate jedno pitanje i dalje naveli to što ste naveli ( nema potrebe pisati - citirati...) i na takvo pitanje se jedino može ili ne odgovarati ili odgovoriti kako sam naziv teme koju ste otvorili sugerira: Moguće je! - meni nije jasno odnosno interesira me: što ste vi uopće pitali?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav..tih 1100 kuna vam vjerovatno nije mirovina..to je dio primanja dok se vodite u radnom odnosu..punu mirovinu budete dobili kada prekinete radni odnos..tada vam je koeficijent za izračun mirovine puno povoljniji...tako je bilo i kod mene..dobio sam profesionalnu nesposobnost..50-50 i još se vodio u radnom odnosu u mupu i prvo rješenje stiglo na 1200 kuna..kada sam mjesec dana kasnije prekinuo radni odnos mirovina je otišla na 2400 kuna..a kada sam priložio hrvi tada sam dobio mirovinu od 3300 kuna..i sada ču tražiti obnovu postupka i opču nesposobnost pa ako projdem kod vještaka na mirovinskom mirovina bi mogla biti oko 4000 kuna..tako da mislim da se radi o sličnoj situaciji i kod vas...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prij. hvala volio bih da si u pravuali stvarnost nas demantira. 18 11 2003god. proglasen nesposoban za djel vojnu sluzbu. 31 01 2004 prestala djelatna vojna sluzba. 01 02 2004dob priv rjesenje predujam 1250kn. 26 10 2004 dobivam rjesenje kojim se ukida privremeno invaliska pro. nesp 1100kn kon pregled bio je u 2006 tako stvari stoje,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo da raspravimo-da li ste u radnom odnosu temeljem preostale radne sposobnosti ili ne!

 

Drugo ukoliko ne radite a u inv. ste mirovini trebali ste biti u postupku prevođenja ....koje je rok bio 3.godine...

 

Sa tim činom i statusom koji navodite nemožete primati 1.100 kn mirovine...

 

Imam dojam da ste nešto izostavili tj.niste iznjeli stvarne činjenice....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdravljam sve hrvatske domoljube a ove druge sazaljavam jer ne znaju sto je ponos kada stanes ispred hrvatskih civila i po cijenu zivota ih stitis prijatelji sve sto sam napisao je istina propustio sam puno toga ovo do sada sto san iznio je 15 posto sto mi se dogadalo ali ne zalim jer sam tako odgojen i to ima svoju cijenu.ovo sto sam do sada iznio je u svrhu da sva moja braca vide da se to dogada i drugima.radio sam na ogovornim mjestima osobno poznajem sami vrh ratnih zapovjenika i svi misle da sam sve davno rijesio ono sto me pripada po zakonu samo 2gospodina znaju cijeli moj slucaj jedan je bio ministar a drugi general prvi se kao zaprepastio i rekao da je to zlocin i ponudio pomoc a drugi nakon duzeg razgovora iznijo prijedlog da napisem knjigu za sada tolikonastavak slijedi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija