Jump to content

kad banka ima pravo "sjesti na račun"


Anitam

Preporučene objave

Poštovani,

 

otplaćujem gotovinski kredit. Prošli mjesec sam kasnila sa dijelom rate od prošlog mjeseca pa se 1.3. to pribrojilo novoj rati koja je došla na naplatu. Osobni bankar mi je poslao obavijest da uplatim dio da mi se ne aktiviraju instrumenti osiguranja. 5.3. sa uplatila cijelu jednu ratu i još nešto dodatno tako da je ostao još za platiti dio rate za 3. mjesec što više nije bilo dugovanje jer banka tolerira plaćanje do 15. u mjesecu. 5.3. nakon što sam platila dio poslala sam bankaru poruku da ću ostatak platiti u naredna dva tjedna. Nije mi ništa odgovorio. 10. 3. sam vidjela da mi je banka "skinula" sa računa ono što je još preostalo za platiti bez obzira što to još nije bilo dugovanje (jer nije prošao 15.). Nitko me o tome nije obavijestio, bar za informaciju. Od bankara sam na traženje, dobila objašnjenje da čim je dugovanje od prošlog mjeseca, i ona naredna rata od tekućeg mjeseca je isto automatski dugovanje. To mi nema nikakve logike. Da li ima smisla da se obraćam nekom na višem rangu od bankarice jer se on oglušio na još jedan moj mail? Ili nema uopće smisla za bilo kakve daljnje reakcije? Da li ja imam ikakva prava u ovom slučaju kao njihov klijent? Pa makar na informaciju od svog bankara?

 

Najljepše zahvaljujem.

 

Pozdrav,

Anita

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija