Jump to content

kaznena prijava za dug prema kartčnoj kući


azron

Preporučene objave

Poštovani,zbog duga prema kartičnoj kući dobila sam opomenu pred tužbu za kazneno djelo prijevare.Zbog visokog iznosa duga uzela sam odvjetnika.On mi kaže kako kartične kuće samo tako vole prijetiti i plašiti ljude, al da zapravo u praksi teško mogu dokazati kazneno djelo jer sau oni ti koji su dozvolili autorizacije.Te da se ne obazirem na takve prijetnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

azron je napisao:

Poštovani,zbog duga prema kartičnoj kući dobila sam opomenu pred tužbu za kazneno djelo prijevare.Zbog visokog iznosa duga uzela sam odvjetnika.On mi kaže kako kartične kuće samo tako vole prijetiti i plašiti ljude, al da zapravo u praksi teško mogu dokazati kazneno djelo jer sau oni ti koji su dozvolili autorizacije.Te da se ne obazirem na takve prijetnje.

točno,nema tu nikakvog kaznenog djela!mirno spavajte po tom pitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

davor1973 je napisao:

azron je napisao:

Poštovani,zbog duga prema kartičnoj kući dobila sam opomenu pred tužbu za kazneno djelo prijevare.Zbog visokog iznosa duga uzela sam odvjetnika.On mi kaže kako kartične kuće samo tako vole prijetiti i plašiti ljude, al da zapravo u praksi teško mogu dokazati kazneno djelo jer sau oni ti koji su dozvolili autorizacije.Te da se ne obazirem na takve prijetnje.

točno,nema tu nikakvog kaznenog djela!mirno spavajte po tom pitanju.

 

Ima, ima KD-a samo s druge strane, azronu je i njegov odvjetnik rekao kako te kuće vole prijetiti da zaplaše ljude, a tu bi onda njima istu lopticu vratiti, tj. podsjetiti ih na neke odredbe Kaznenog zakona.

I još da dodam da takve čudne, čak i prijeteće opomene u ime svojih klijenata šalju i neki odvjetnički uredi koji ih zastupaju.

 

Gdje su tu DO, odvjetnička komora,...???

Mislim, ne fizički, nego zašto ih nema na djelu protiv takvih?

:misli: ja koliko hoću, ništa drugo ne mogu domisliti nego: teško da će ih uskoro biti!!!

 

Jer, vrana vrani oči ne kopa!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija