Jump to content

odluka o ovlašteniku poslodavca ZNR


Bran2605

Preporučene objave

Molim za pomoć...

Kako poništiti odluku poslodavca, tj. ne bih htio biti više ovlaštenik poslodavca

 

Prvo sam bio pomoćnik rukovoditelja radne jedinice, pa nakon godinu dana postao rukovoditelj, pa mi nakelili još i ovlaštenik a sve za iste novce, čak mi se plača smanjila za krizni porez te zbog krize poslodavac za 10%

radim za 5380kn!!!

 

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bran2605 je napisao:

Molim za pomoć...

Kako poništiti odluku poslodavca, tj. ne bih htio biti više ovlaštenik poslodavca

 

Prvo sam bio pomoćnik rukovoditelja radne jedinice, pa nakon godinu dana postao rukovoditelj, pa mi nakelili još i ovlaštenik a sve za iste novce, čak mi se plača smanjila za krizni porez te zbog krize poslodavac za 10%

radim za 5380kn!!!

 

:-?

 

Uhuuu, imate iznad prosječnu plaću. :smijeh:

Pa nemože poslodavac poslove dijeliti samo tako. Vi imate ugovor i opis poslova i on bez vaše suglasnosti (potpisa anexa ugovora ili novog ugovora) nemože zahtjevati da radite nešto drugi i više poslova ako to ugovorom nije dogovoreno.

Dakle prvo razgovarajte sa njim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

iznadprosječna je, ali moji kolege ing. strojarstva tuku cca 10000 - 15000kn!

 

Imam ugovor kao pomoćnik, pa zatim anex ugovora kao rukovoditelj i na kraju odluku poslodavca da sam ovlaštenik.

U ugovoru kao pomoćnik spominje se bruto iznos od 5500kn. U ostalome nigdje više ništa...

 

Smatram da sam zakinjen i htio bi se riješiti odgovornosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija