Jump to content

oduzeta vozacka zbog pijanstva a nisam vozio!!!!!


deki01

Preporučene objave

nisam znao kako bi napisao naslov jer je slucaj dosta kompliciran i cudan,naime,bio sam na nekoj festi s firmom u restoranu u nekom selu pored V.Gorice,da ne duljim previse ja sam ostao zadnji u restoranu jer sam bio gladan i ostao sam nesto pojesti prije nego krenem doma,u restoranu sam bio ja,gazda restorana i 5 klinaca 20-tak godina medu kojima je bio i sin od vlasnika sto sam poslje saznao,klinci su mi nesto dobacivali i smijali se,ja sam dosao do njihovog stola i upozorio ih da me ne zajebavaju jer nisam raspolozen za njihova sranja,na to je "tatica" reagirao i rekao mi da izadem van i ponesem sa sobom hranu,na sto sam ja rekao da mi se #OOPS# za hranu da idem samo oprati ruke u Wc i da idem,da nema problema,otisao sam do wc-a oprati ruke,odjedanput su se otvorila vrata i tatica me pogodio sakom u glavu s leda i jos sam udario glavom u vrata,zadobio sam veliki hematom,bio na hitnoj i svasta,nakon sto me udario poceo me gurati van iz restorana iako se ja nisam opirao,kad sam izasao van,kreten je i dalje nsrtao na mene "da je to njegov parking,da neka maknem svoj auto itd."znaci covjek me je fizickom silom natjerao da udem u auto i maknem ga samo na drugu stranu ceste,koja je igrom slucaja bila jako blatnjava i prednji kotaci su mi zapeli u blatu,znaci auto nije bio na ceesti nego pored ceste na travi,okolo suma i par kuca,selendra,na sto sam ja popizdio i zvao muriju,da me covjek napao,dosla policija,2 patrole,niko me nista nije ni pitao za krvavu glavu,uvalili mi da pusem,te da sam ja presao od tocke A do tocke B,da je to prometna nezgoda sto sam ja zapeo u blatu,i sud mi dao presudu od 5000 kuna 6 mjseci bez vozacke na koju se ne mogu zaliti,a sto me frajer razbio nikom nista, pa di mi to zivimo,frajer me razbije,ja zovem muriju i jos ja najebem,sudac je rekao da to njega ne zanima da on ima izvjestaj od policije i da nek budem sretan sto mi nije dao vecu kaznu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

ako te ne zanima nemoj citat,kad si vec takav "veteran" bolje da si mi dao neki savjet,i svaka rijec ove price je potrebna jer pokazuje u kakvoj mi to zemlji zivimo,i kako covjek zavrsi kad mu sudac porota i krvnik zive u istom selu,a nikoga nije briga sto ja imam bebu od godinu dana bez jednog bubrega i moram ju voziti bar 2 puta tjedno na pretrage i gluposti,a ako me murija zaustavi dobivam 2 mjeseca zatvora,a ako silujes zenu na cesti izades za 6 mjeseci uz dobro vladanje,a da i ne spominjem kakvih idiota ima na cesti za volanom kojima ne bi dao da voze ni bicikl

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani

 

i u drugim zemljama se isto oduzima vozačka radi alkohola, ne samo u lijepoj našoj.

 

Vi ste prešli u alkoholiziranom stanju sa vozilom preko ceste.

 

znači bili ste sudionik u saobračaju iako je selendra.

 

Znači vi ste se odvezli od restorana do preko ceste i zvali zapravo sami sebi policuju da vas isključi iz saobraćaja.

 

za polupanu glavu isto je teško dobiti pravo zato što je njih bilo nekoliko osoba u restoranu a vi sami.

 

Drugi puta pamet u glavu jer potrebe su jedno a zakon je nešta drugo.

i ne uvijek tražiti krivicu kod drugoga.

 

Pozdrav..

P.S.

Samo zbog informacije

Kada bi bili pijani a dali svoje vozilo pijanom kolegi da se zajedno dovezete do restorana, tu gubite obojica vozačku !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

sve je to meni jasno sto si ti sad napisao,nisam ni trebao zvati muriju,trebo sam izbit frajera nekom letvom i pobjec pa neka me nadu,ali ste izgubili poantu price,ja jesam sudjelovao u prometu,bez obzira sto je to samo s 1 strane ceste na drugu,ali stvar je u tome, da ja mislim ici na to kao prvo ko je to vidio,da li je patrola mene vidjla ili zaustavila dok sam ja bio za volanom,NIJE,znaci o cemu pricamo,vozila je moja baba Marica,a dalje je otisla biciklom,neka neko dokaze da nije tako,a drugo ja sam bio prisiljen fizickom silom i pod prijetnjom prisiljen maknuti auto,znaci ja sam u "strahu" za vlastiti zivot i imovinu napravio sto sam napravio,ne bi ni doslo do ovoga da nisam zavrsio na sudu zbog neceg drugog pa mi je odma i uvalio ovo,i to isto doslovno pod prijetnjom,kao suca ne zanimaju okolnosti zasto sam ja micao auto i da ako ne potpisem da sam kriv idem 2 mjeseca u zatvor,da nemam dijete ne bi mu potpisao sigurno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija