Jump to content

pomoć trudnici


Vlatka__19

Preporučene objave

Niko ne priječi gospodina da vas zaposli (da vas prijavi),pače zakon kaže da vas se zato što ste trudni nesmije diskriminirati. Da li će nešto priječiti vašeg ginekologa da idete na "komplikacije",e to bu znal on...mi to nikak nemremo znati..bar ne ja:smijeh: A kakvu bute naknadu imali to buju vam rekli na HZZO-u oni to sigurno znaju. Ja samo znam ko bu platil naknadu :namiguje: .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žao mi je da se sekiraš, a u osjetljivom stanju si, pa....da te barem malo umirim prije nego ti Herr Rubens odgovori ( a bude), citiram jedan njegov odgovor na slično pitanje:

 

nezaposlene trudnice nemaju pravo na nadoknadu plaće za vrijeme bolovanja (jerbo nemaju plaću) za vrijeme privremene nesposobnosti za rad. One prema posebnom Zakonu ostvaruju pravo na rodiljnu i roditeljsku naknadu u iznosu od 1.660,80 kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZastoJa je napisao:

Žao mi je da se sekiraš, a u osjetljivom stanju si, pa....da te barem malo umirim prije nego ti Herr Rubens odgovori ( a bude), citiram jedan njegov odgovor na slično pitanje:

 

nezaposlene trudnice nemaju pravo na nadoknadu plaće za vrijeme bolovanja (jerbo nemaju plaću) za vrijeme privremene nesposobnosti za rad. One prema posebnom Zakonu ostvaruju pravo na rodiljnu i roditeljsku naknadu u iznosu od 1.660,80 kn.

 

je...je herr Rubensa bi ja da me se pita za ministra zdravstva postavil...onda bi bil red..a ne ovaj ršum gde se nezna ko koga i zakaj.... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZastoJa je napisao:

Radi se samo o tome da poznaje područje iz očitih razloga, jel'te. Možda drugih takvih tu baš i nema. Tako da ne pretjeruj, cigo1.

 

Kaj? pa svi pretjeravaju. poslodavci,šljakeri,vlast pa zakaj nebi i ja?! svi stalno tupe kak su u pravu i kak su zakinuti za prava i lovu a niko se nebi ponašal shodno kakvom zakonu ili običajima.svi bi neekaj mimo,pored i preko nekoga do nečega...SVI MISLIMO da smo baš mi u pravu i da su sve neki drugi krivi a ne mi ni zericu...zato treba red...a herr R. bi bil čist dobar za to. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija