Jump to content

smanjenje place


synapse

Preporučene objave

poslodavac mi zeli smanjiti placu te trazi da smanjenje bude sa mjesecom koji je vec prosao i za koji mi je vec isplacena placa. prepotspavljam da potpisivanjem sa tim datumom on ima pravo slijedecu placu umanjiti mi i za iznos razlike za placu koja mi je vec isplacena.

 

da li to po zakonu moze ili datum mora biti minimalno danasnji?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

poslodavac vam uopće nemože smanjiti plaću ako se vi sa tim ne složite. da bi se složili mora vam to dati i na potpis. ako vam je dao na potpis i vi ste to potpisali,znaći da može ako niiste potpisalo ,ne može.

 

postoje određene situacije kada se plaća može smanjiti, a da se s tim radnik ne mora složiti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dk je napisao:

cigo1 je napisao:

poslodavac vam uopće nemože smanjiti plaću ako se vi sa tim ne složite. da bi se složili mora vam to dati i na potpis. ako vam je dao na potpis i vi ste to potpisali,znaći da može ako niiste potpisalo ,ne može.

 

postoje određene situacije kada se plaća može smanjiti, a da se s tim radnik ne mora složiti...

 

dk,

pretpostavka je da poslodavac pitatelju želi smanjiti osnovnu plaću,jer nije ništa drugo naveo.Dakle, temeljem čega će pslodavac radniku smanjiti osnovnu plaću a da to bude u skladu sa Zakonom o radu? Koja je to situacija?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija