Jump to content

generali


grgur

Preporučene objave

Ma kakva depresija,imao sam goste ali nasi generali u Hagu nisu u problemima.Uskoro ce i oni biti prisutni na ovakvim koncertima.Sto bi nevini ljudi tamo radili,ja sam optimist i oni ce biti pusteni.Jedino ostaje problem te sve godine sto su proveli tamo.Markac gubi zdravlje.Zivjeli nasi generali i pozdrav ma gdje bili :-o:misli::smijeh::smijeh::smijeh::palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

još jedno razočarenje ali pitam se zašto nisam iznenađen ali kad vidiš i čuješ da branitelji imaju "povlaštene" mirovine i žive izuzetno DOBRO čudo da se i ovoliko skupilo vratit će se naši generali ima Boga drugo je pitanje kako se nose sa ovakvom izdajom jer to ne mogu nazvat drugim imenom :zatvoren:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nezaboravi grgure,da ih ima još koji nemaju nikakve mirovine,a jedan od tih sam i ja koji je sad na birou i sprema se po treći put na invalidsku komisiju,ali ne kao hrvi,nego civil pa mi nemože niko prićat o povlaštenoj mirovini.Mislim da bi se ona u mom slučaju mogla jedino zvat zaslužena,jer sam nakon rata pokuša radit i uspio u tome punih 18 godina i kad sam nakon svega završia na birou kako mi se moja mirovina mogla zvat povlaštena,nakon 30 godina staža i 53 godine života!!? :-?:place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam da je tako i iskreno mi je žao tebe i svih u sličnoj situaciji nažalost tvoju mirovinu dobio je netko iz "minhen-bojne" da se krivo ne shvati ne odnosi se na prave branitelje bez obzira koju i koliku mirovinu imaju zasluženo, a oni drugi? o njima ionako možemo samo ovdje naklapat ništa drugo šta da ti kažem osim drži se prijatelju ima u narodu jedna poslovica pa kaže ovako "koga je Bog stvorio i košulju mu je skrojio"kad te je na komisiju :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ta njena izjava ne sluti na dobro lipo se bojim jutri probudit taman kad pomislim ne može gore sutra shvatim može,može i to kako gore šta su naumili s ovim nesretnim narodom samo Bog zna ali ko da je njih briga za narod,pa mi smo samo "stoka sitnog zuba" ovo ne znači ništa kontra mog pok.predsjednika (drugog nemam i nisam ga ni imao) nego eto čini mi se da smo ovima na vlasti upravo to :svorc::bang::jok:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas ne mozes krenuti spavati i biti siguran sto ce biti ujutro,zivi se od danas do sutra.Kasno je sad raspravljati tko je kriv za to jer to znamo.Situacija sa financijama je ocigledno kriticna.Oni gore mogu jos jedino cekati rezultate turisticke sezone.Sto ce donijeti jesen,vidjet cemo.Vidim da se medu nama sve manje spominje ono oduzimanje 10% mirovine.Ocigledno i mi svi pomalo osjecamo da smo u Sanaderovoj banani. :misli::misli::misli::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a kakva korist spominjat ovi predložili drugi u ime nas pristali i stvar rješena i nemoj se zavaravat što se tiče sezone kakva god bude bit će dosta za njihove gušte (valjda) :skakuce::seks: ja ću guštat u pomidorama pod uvjetom da ne obole ili ih ne stuče krupa dragi moj depresivac kapule i soli pa ko voli nek izvoli :neznam: oni meni 10% ja njima :srednji::belji: drugo ništa niti mogu nit imam :jok::svorc:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dok se svako namirio dobro je za generale i ostalo a i ovo nije zadnje 10 % ja mislim da će ih bit još dok se zdravima mirovine ne smanju pa ostanu samo civilne jer ja trubim al niko nečuje da onaj ko je bolestan od ptsp nije za nikakav posa znam po sebi da sam u k.... kad se dignem jer nespavam i misli se vrte svakakve a ne naši bolesnici osnivaju zadruge i još ih drzava daje potporu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NEKA MU JE VJEČNA SLAVA I HVALA! moram biti iskren nisam imao čast da ga poznajem kao ni mnoge druge, ali ruku na srce nitko ne pozna baš svakog lipo je od tebe što si ovo napisaoposebnozato gdje je preminuo puno to pitanja povlači za sobom pozdrav svim braniteljima ma gdje bili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zachatavate temu nepotrebno i razvlačite topic u "kobasicu" - (između ostalog "minirate" ovaj cijeli podforum).

Ako Vam je do međusobne komunikacije (koja nema veze sa pravima branitelja) možete koristiti PM (privatne poruke).

 

Ako Vam je do šale i viceva - postoji podforum "Caffe" pa možete tamo otvoriti neku temu (međusobna komunikacija u istoj bi trebala biti u granicama pristojnosti i poštivanja pravila foruma).

 

Sve ovo što radite, radite na štetu branitelja koji pokušavaju doći do nekih saznanja kako da ostvare svoja prava (primjerice, dobacujete neke nepotrebne tekstove i nazovi informacije i još štošta, a koje nema nikakve veze sa naslovom teme).

 

http://www.legalis.hr/static/pravilaforuma.php

 

Obratite pozornost na točku 9. na dnu (Pravila legalis foruma), a i na ostale točke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodine Mrljavac,Vi ste u pravu i ja to zaista mislim.Ipak apeliram na Vas da ponekad kak se veli "zazmirite" na nase moram priznati cesto izlazenje iz teme i pisanje nekih tekstova koji i nisu bas prikladni.Teska su vremena.Treba imati na umu da mi branitelji nismo bas populacija koja se moze disciplinirano drzati svake teme ili svake recenice.Posljednja dogadanja oko nasih prava gdje se direktno uslo u njihovo rezanje jos su vise raspirila nase emocije.Bolje da se ispucavamo ovdje preko ovog foruma nago da radimo neke stvari koje nama stete npr. da sjedimo i gledamo u prazan zid i ne znamo sto cemo sami sa sobom.Takve stvari su dovele do strasnog broja samoubojstava branitelja.Ja ovako osjecam da se medusobno tjesimo i dok smo na ovom forumu imam osjecaj da imamo volje za zivot i komunikaciju jer kad to izgubimo bit ce lose.Koliko nas ima samo koji smo na velikim terapijama i treba razumijet neke nase reakcije pod takvim kemijama.Kad citam postove npr. dadoja i grgura,uvjeren sam da su oni ogorceni ali kad vidim njihovo pisanje siguran sam da su borbeni i da imaju veliku volju za zivotom i za borbu za ocuvanje barem ovih do sada prava koja imamo.To sam naveo samo dva primjera,ne zeleci umanjiti vrijednost drugih nam suboraca i prijatelja.Priznajem,nije lako sa nama ali svi znaju da s nama treba biti strpljiv i suosjecajan.Zaista se ne zelim s nikim prepucavati.Pisat cu odgovore na sve teme a pogotovo one gdje kolege traze pomoc pa ako nesto s mojim kakvim takvim iskustvom pomognem i jos mi kolege zahvale , to ce mi biti melem na sve te rane koje nosim i na tijelu i na dusi.Pozdrav Vama i svim forumasima.Trebat ce nam ujedinjenost a s obzirom kakva su vremena najmanje razjedinjenost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani gospodine Mrljavac dosta često sam isticao vašu pomoć i zahvalnost za sve nas kojima ste putem ovog foruma pomogli i OPET VELIKO HVALA ali slažem se sa depresivcem ovo je mjesto namjenjeno NAMA braniteljima kad treba pomoć bilo kojem branitelju ako naše iskustvo i saznanja mogu pomoć bez razmišljanja ćemo to i učinit, međutim treba nekad nešto progledat kroz prste, ja osobno vodim tešku borbu (o kojoj ovdje bar za sad ne mogu pisat-nadam se da uskoro hoću) uostalom kao i većina branitelja pa mi ovo dođe kao spas jer bez obzira na sve ponekad se i nasmijem a vjerovatno i još netko pa zašto nam to treba zamjerat valjda ponekad pogledate rasprave u saboru ako jeste budite iskreni pa recite koliko puta u toku samo jednog sata zasluže lokot bar nas vi pustite da jedni s drugima sve ovo preživimo, a ako nam i to pravo oduzmete ugasite ovaj forum bez uvrede pozdrav svim braniteljima ma gdje bili :vjeruj::boli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

iako sam 100% siguran da će ovo sad biti izbrisano ali ne mogu šutit reću ono što mislim pa nek bude šta ima bit hrt bi trebao zauzvrat od vladajućih tražit odgovornost za naše generale. nek se ugledaju na srbe oni svoje ne daju, skrivaju ih "po šumama i gorama" a ovi naši predaju sve na pladnju žali Bože ljudi,mladosti i života.baš me zanima jel itko od ovi gore ikad čuo pismu o gen. Norcu ali ista vridi i za sve po kojekakvim zatvorima "mrtvi bi iz groba ustali poklonit se svome vojvodi" nek je poslušaju i upitaju što je pisac htio reć depresivac ovo je davno postalo tragično samo smo mi kasno shvatili pozdrav svim braniteljima ma gdje bili :zao::vrag::zatvoren::ljut::glavomozid::crvenikarton::zli::poguzi: sve može ali nema :predaja::no-no::jok::idemo:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne smijemo zaboraviti da je svatko nevin dok mu se ne dokaže krivica.

Nepromišljenim ponašanjima pojedinaca i institucija, otežava se položaj naših generala, a to nisu zaslužili.

Otežava se i položaj naše zemlje, vidimo reakcije.

 

Upitajmo se kome činimo dobro, a kome štetu ?

 

Siguran sam da i naši generali ne odobravaju takva ponašanja koja idu svima na štetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija