Jump to content

Kupoprodajni ugovor i neodjavljivanje vozila -> kazne(parking, promet)


andreo

Preporučene objave

U ime prijatelja postavljam pitanje..problem je slijedeci:

 

prodao sam auto, regan je bio i tablice sam covjeku ostavio, kupoprodajni imam sve imam, znaci na njemu je samo da prijavi auto na sebe i plati porez....on to iz nekog meni nepoznatog razloga nije napravio tako da mi je prvo dosla kazna za parkiranje nedugo nakon prodaje (sto sam rjesio lako sa Zagrebparkingom, samo sam im pokazao kupoprodajni) i jos si mislim nije stigo prenijet auto na sebe da bi mi sad dosla kazna jer nisam odjavio auto, rega istekla prije 5 mjeseci, normalno zvao sam MUP oni kazu da im nije dovoljan samo kupoprodajni jer je to po starom zakonu a da po novom ja to moram rjesit s kupcem (njihovim rjecima trebao sam donijet tablice da odjavim regan auto????) koji mi se normalno ne javlja...e sad mi nije jasna ta kontradiktornost zakona, auto sam prodao al se vodi kao moj, znaci vodeci se njihovom logikom ja bi njega recimo mogao prijavit da mi je ukrao auto iako oboje imamo kupoprodajne??? Mene zanima kako sad to mogu pravno rjesit..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija