Jump to content

Prodaja motora


kiki985

Preporučene objave

Ovako,imam jedno pitanje!

Jedan decko bi samnom mijenjao motor,kljuc za kljuc i sve to,ali ima jedan problem!

Od prijasnjeg vlasnika kada je kupovao nije radio kupoprodajni ugovor,dobio je knjizicu motora i kljuceve itd,ali ne i ugovor,nisu ga radili!

Posto se do vlasnika vise nemoze doc ( nema ga na staroj adresi i u tel. imeniku)kakva je procedura? Mislim dali ima sanse da taj motor ikada bude registriran i u mojem vlasnistvu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja se nebi upuštao u kupovinu tuđe stvari.

na koji način sadašnji posjednik registrira motor ako nema kupoprodajni ugovor niti punomoć vlasnika motora.

u policiji je lako provjeriti gdje se nalazi neka osoba (ako imaš pravni interes).

prije kupovine izvršiti provjeru u policiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema teorije da motor prepišeš na sebe bez prvog vlasnika

 

prvo njega pronaći, vidjeti jeli voljan napraviti ugovor i tek se onda možeš mijenjati

 

za početak mi je čudna priča da netko kupuje motor bez ugovora??

 

p.s.

ja sam imao problema, jer sam kupio motor kojeg vlasnik NIJE PREPISAO NA SEBE, iako je platio ugovor

 

onda sam morao platiti porez sa kamata za njegovu kupoprodaju,pa onda i za svoju

 

na kraju sam jedva nekako uspio doci do 1. vlasnika i napraviti ugovor s njega na sebe (tako da se ovaj drugi više nije spominjao nigdje u papirima)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija