Jump to content

imam 11 godina i hoću tati


sanigold

Preporučene objave

tata ima familiju u hrvatskoj .imam tamo i dva bratai sestru koji imaju svoju mamu.ona je jako dobra i voli kad ja dođem.ali mami mene ne pusti tamo spavati jer moram čuvati seku.ona ima drugog tatu ali on nije sa nama.ja jako volim svoju mamu i seku.seka mene zove mami.mama se mora zabavljati jer je još mlada.sad bude išla u london.onda ja njoj pomažem. ali ja bi ipak išla tati.tamo oni brinu o meni i ja nikoga ne moram čuvati.oni isto idu u školu.jedan brat je veliki ima 23 godine a jedan ko i ja a poluseka ima 8 godina.i ja nji puno volim.moj tata bi isto da ja dođem k njemu ali mamikaže da tek kad ja imam 18 godina.ja bi tati rekla šta da napravi da ja dođem njemu u hrvatsku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sanigold , kažeš da će tvoja mami ići u London .

A da ćeš se ti brinuti za svoju polusestricu od 3 godine .

A tko će vas dvije čuvati i brinuti se za vas dok je mami u Londonu ?

Tebi je 11 godina a tvojoj polusestrici 3 , zar ne ? U kojem gradu u Austriji živite ?

Sigurna sam da je tvoj tata kod rastave braka dobio pravo da te posjećuje i da ti kod njega možeš provesti ljetne praznike . Barem 14 dana .

Javi mi tko će vas dvije curice čuvati dok će mami biti u Londonu zabavljati se !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moja seka ima drugog tatu i moj tata želi da ja sama dolazim k njmu jer on nije njezin tata a moja mama ne da da idem bez seke .onda se tata ljuti na mamu jer mu mama ne da da me vidi.samo ako vidi i moju seku a moja mama uči seku da mome tati isto govori tata a on joj nije tata jer njezinog tatu je moja mama otjerala .ja hoću ići svome tati i moja mama i tata su bili samo cura i dečko jer moj tata ima familiju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija