Jump to content

Sto uciniti kad se nades na piku sefovima-POMOC!!!!!


taratara

Preporučene objave

Sefovi-supruznici i njihova kcer su me od nedavno poceli, nakon 2 i pol mjeseca rada kod njih, psihicki maltretirati i podvaljivati mi sve i svasta.. prije dva dana su mi podmetnuli kradu, koju ja nisam pocinila to sam i dokazala, ali ne odustaju i dalje mi podmecu svasta, stalno mi pronalaze navodne greske koje ja ne radim..stvorili su tim dousnika koji me prate sta ja radim..

ocito me zele slomiti da dam otkaz..ali ja to necu uciniti, zelim da sami upadnu u jamu koju kopaju meni..

 

molim savijet kako im se suprotstaviti i jasno dati do znanja da s menom nema igre i da mi se skinu s vrata..

 

ali zelim to uciniti na nacin da sebe zastitim u potpunosti..

 

opominjanje i sve ostalo ne mogu snimati, jer diktafon nemam gdje drzati kad radim..

 

 

savijet??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na svaki "napad" poslodavaca ili bilo koga iz uložiti pismeni PRIGOVOR zbog napada te radnji koje poduzima poslidavac protivno odredbema čl.130 Zakona o radu i drugog Zakona a koji se odnosi na zaštitu dostojanstva radnika. Prigovor sa točnim opisom događaja,mjesta vremena i sl. Poslati poštom sa povratnicom na adresu firme i odgovorne osobe( ukoliko firma ima više od 20 radnika poslodavac mora imati pravilnik o radu i osobu zaduženu za zaprimanje pritužbi radnika) ili poslodavca.

Sakupite takovih nekoliko i priprjetite prijavom Inspektoratu i u konačnici sudom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija