Jump to content

Plaćam kazneni nalog a cijeli sud na godišnjem???


konjicev

Preporučene objave

Pozdrav!

Naime trebam bilo kakvu,ikakvu informaciju o tome što mi je činit sa slijedećim....

Kazneni zakon čl.173.st.1...uglavnom plačam 3000 kn + 300 kn paušalnih sudskih troškova.E sad 3000 kn u roku od 30 dana od dana pravomoćnosti presude a ovih 300 u roku od 8 dana.

29.srpnja.2010 je općinski sud u Kutini to očito "obradio" a ja sam to primio preko pošte 06.kolovoza.2010.Znači već je 8 dana prošlo...e sad najzanimljiviji dio...ako ne platim kaznu u roku od 30 dana idem kao u zatvor,a kad sam nazvao sud u kt(inače sam iz zg-a)rekli su mi da su svi iz kaznenog na godišnjem i da se vraćaju tek 01.09.2010.

A ja neznam štami je činit s obzirom da nisam dobio ikakav podatak ili uplatnicu gdje bih trebao to platiti...pa eto ako je netko imao već sličnih iskustva....

Hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uplatnice se dostavljaju osuđenicima nakon što kazneni nalog postane pravomoćan, tj. nakon što presuda postane izvršna.

 

Nema smisla dostavljati uplatnicu, kada okrivljenik može podnijeti prigovor protiv kaznenog naloga. Dakle, budući je presuda kojom je izdan kazneni nalog postala pravomoćna i izvršna, dobit ćete uplatnice kad se suci vrate s godišnjeg.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija