Jump to content

pravo na porodiljno


u_banani

Preporučene objave

molim za pomoc. supruga je stranac s privremenim boravkom u rh. trenutno je u radnom odnosu na odredjeno vrijeme. buduci da je izvjesno da ce ici na odrzavanje trudnoce prije isteka ugovora (2-3 mjeseca prije rodjena djeteta), gubi li pravo na porodiljnu naknadu ako joj se ugovor ne produzi?

 

hvala i pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zabelezni je napisao:

Nisam pravnik, ali i nezaposlena žena ima pravo na rodiljsku naknadu, pretpostavljam da se treba prijaviti na zavod za zapošljavanje da bi regulirala to pravo.

 

zabelezni hvala na odgovoru, al da sam htio odgovor od laika, pitao bih slučajnog prolaznika :-D

 

situacija je malo kompleksnija, s obzirom da se radi o stranoj državljanki s privremenim boravkom u rh, koja je u radnom odnosu na određeno vrijeme. ugovor istječe prije rođenja djeteta, dakle, zanima me hoće li ostvariti pravo na porodiljnu naknadu ako ode na održavanje trudnoće i u slučaju da poslodavac ne produži ugovor.

 

 

hvala i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens je napisao:

U tom slučaju pravo na rodiljnu naknadu ostvaruje kao nezaposlena osoba, naravno pod pretpostavkom da je zdravstveno osigurana i da i u to vrijeme ima odobren stalni boravak, vidi uvjete koji su propisani zakonom....

 

rubens,

 

hvala na odgovoru, ali opet paušalno. stranci s privremenim boravkom imaju pravo na porodiljnu naknadu ako su u radnom odnosu. mene zanima hoće li stranac ostvariti pravo na porodiljnu naknadu ako ode na održavanje trudnoće za vrijeme trajanja ugovora, a ugovor istekne ( i ne bude produžen) prije rođenja djeteta.

 

hvala i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u_banani je napisao:

rubens je napisao:

U tom slučaju pravo na rodiljnu naknadu ostvaruje kao nezaposlena osoba, naravno pod pretpostavkom da je zdravstveno osigurana i da i u to vrijeme ima odobren stalni boravak, vidi uvjete koji su propisani zakonom....

 

rubens,

 

hvala na odgovoru, ali opet paušalno. stranci s privremenim boravkom imaju pravo na porodiljnu naknadu ako su u radnom odnosu. mene zanima hoće li stranac ostvariti pravo na porodiljnu naknadu ako ode na održavanje trudnoće za vrijeme trajanja ugovora, a ugovor istekne ( i ne bude produžen) prije rođenja djeteta.

 

hvala i pozdrav.

 

Nema na čemu, no ništ od navedenog nije bilo paušalno i ne stoji ti baš ova da na rodiljnu naknadu imaju pravo samo stranci koji su u radnom odnosu, no ajmo zanemariti ovo.......poanta je u nečem drugom, vidi što ti pitaš a što sam ti odgovorio u svezi glede stalnog, odnosno kak ti veliš "privremenog" boravka.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija