Jump to content

prometni prekršaj mobitel


kastelanin0

Preporučene objave

Uhvatili me sa mobitelom kazna 500 kn poslali riješenje poštom,nisam pridiga ništa i ne namjeravam.

Zanima me ako dođe do zatvora da li je istina da se ne može vanka iz države zbog evidencije da sam bio u zatvoru i ako je minimum služenja zatvora 3 dana tj.900kn otplaćenih kako me mogu u zatvor za 500kn.Što biva u tom slučaju?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Budite ustrajni u svojoj tvrdoglavosti do kraja i smiješi vam se ovrha, a ako ona ne uspije slijedi zatvor od 3 dana.

 

Takve karakterne osobe obično na najbolniji način osjete oštrice državnog aparata i takvima niti ne vrijedi objašnjavati tijek prekršajnog postupka.

 

Pročitajte moje stare odgovore po toj temi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kastelanin0 je napisao:

Nema na šta doć ovrha svojega neman ništa posla neman.Tražio sam odgovore u prijašnjim temama al ne uspijevam da nađem,pogotovo za zadnje pitanje.Hvala

...ima puno takvih.Država bi čim prije trebala uvesti rad za opće dobro,baš za takve...i da je dnevnica 50 kuna,pa ti braco,ajde radit 10 dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaš za gorivo i mobitel a nemaš za kaznu? Ajde.....

Pretpostavljam da ljeti iznajmljuješ apartmane i cijele godine živiš od toga a vodiš se kao nezaposlen, tako da ti 3 dana buvare ne pada teško? Eeee, svi bi mi tako...

 

Uglavnom odgovor na pitanje, da, ako ne uspije naplata drugim sredstvima (porezna, ovrha), ideš u zatvor na 3 dana, ostaješ u prekršajnoj evidenciji do kraja roka rehabilitacije, a pri prelasku granice i eventualnom traženju zaposlenja nakon odslužene kazne nećeš imati problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija