Jump to content

zajednički prostori zgrade, mačke, buhe, smeće...


kej

Preporučene objave

Molim vas savjet. Predstavnik moje zgrade je gospodin koji u zajedničke prostorije odnosno ulazni dio zgrade odlaže daske, željezo, boce isl. Isti je skupio 10 ak mačaka koje spavaju po stubištu i po tepisima ispred vrata stanova. Hranu koju skupi iz obližnjih pekara i pečenjarnicama te ostatke svojeg ručka ostavlja im na najlonskim vrečicama na stubištu. Mačke su bolesne, prljave i kada se okote agresivne, te nuždu vrše po stubištu jer nemaju nikakvu posudu s pjeskom ili nešto slično. Uza sve navedeno u stan su mi ušle i buhe, a dijete je dobilo crvene fleke od mačje šuge. Obratila sam se firmi koja vodi zgradu ali oni su rekli da se ne bave tim problemom, zavod za javno zdravstvo isto, sanitarni inspektor i komunalni redari rekli su da ne mogu ići na privatno vlasništvo, firma za dezinsekciju treba potpis predstavnika stanara (a to je ta osoba koja čini nered. Dakle radi se o tome da krši više zakona, ugrožava zdravlje ljudi, drži životinje na neadekvatan način suprotno zakonu o životinjama te koristizajedničke prostorije zgrade na nedozvoljen način. Molim vas uputite me kome još da se obratim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija