Jump to content

bolovanje,pa drugi poslodavac


tijaa

Preporučene objave

Na bolovanju sam u jednoj firmi zbog bolesti i invaliditeta 2 gdine.S obzirom da bi mi radila za drugu firmu,zbog invaliditeta,kako izvesti bolovanje tako da dam otkaz prvoj kada sam u drugoj firmi već spremna raditi punom parom?zbog invaliditeta još ne znam svoje radne mogućnosti,pa bih jedno vrijeme vjerovatno radila probno.druga firma bi bila Udruga.

Molim vas pomozite!

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radila bi punom parom, a privremeno si nesposobna za rad, na bolovanju,svašta.

 

Za vrijeme trajanja privremene nesposobnosti za rad ne možeš sklapati novi ugovor o radu, ukoliko uz sve ovo na što ne želim više trošiti ni riječi ni vrijeme to i napraviš takav je pravni posao ništavan, čak i osobno na neki način i priželjkujem da tako nešto i pokušaš napraviti.

 

Ni u kom slučaju ne potcjenjujem tvoju situaciju, al obzirom na postavljen problem i način na koji je on iznesen ovdje, mogu reći na kraju samo:

 

 

 

 

 

 

 

:poguzi::poguzi::poguzi:

 

 

i tebi i onom tko ti je do sada dozvolio ovo što radiš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobro ok,mislim da se nisam definitivno dobro izrazila.

 

nije mi na umu ništa protuzakonito.

 

u ovoj prvoj firmi,u kojoj sam na bolovanju,smo radili puno prekovremenih,pa tako i ja,dok sam bila zdrava.

sada, zbog mog tjelesnog oštećenja,ne vjerujem da bih mogla toliko raditi.

zbog navedene situacije razmišljam da bih možda za mene bilo dobro raditi npr.u nekoj Udruzi,a s obzirom da još sa ovim oštećenjem nisam nikako radila,vjerujem da bih postojao uvod moje profesionalne rehabilitacije.

 

pa ne mogu prvo dati otkaz i onda tražiti posao,koliko ja znam završila bi na mirovinskom!?

 

a u firmi u kojoj sam prijavljena mogu dobiti riješenje o tehnološkom višku.

 

nadam se da sam bila malo jasnija.

pitajte me,ako vam nešto nije jasno.

 

imate li kakav prijedlog?

hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija