Jump to content

zaba-kredit bez osiguranja


sanrada

Preporučene objave

Poštovani,

 

majka je korisnica nenam.kredita za kojeg nema niti jamca,niti sudužnika, ni policu osig. osiguranje banke je ako sam dobro shvatila bilo polaganje određene svote novca iz kredita u inv.fond banke. Nakon 2 godine, ostaje bez posla i prijeti joj utuženje kredita. Povremeno nešto uplatimo ,ali skupilo se 6-7 obroka. Konkretno, ona nema ništa na svoje ime, što konkretno slijedi nakod utuženja i na koji će način banka doći do svojeg novca? Nadamo se da će dobiti posao i opet joj se kredit skidati sa plaće, ali za svaki slučaj, što možemo očekivati? Kako da se postavi, živi sa tatom u kući koja glasa na tatu. to im je sva imovina.

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

bovu je napisao:

ako je kuća stečena u braku ona je bračna stečevina.

znači vlasništvo 1/2 i 1/2 bez obzira na kojem bračnom partneru je nekretnina .

banka se može naplatiti ovrhom na 1/2 nekretninu .

@@@

 

@@ Poštovani bovu ! Da li se ja kao fizička osoba mogu naplatiti od prijatelja kome sam potpisao zadužnicu i lijepo je otplačujem u ratama,uredno vračam njegov dug.

Probali smo mirnim putem,oglušuje se.

Mislim na gore citirano,u tom smislu.Odmah da izjavim da je kuća već opterečena ( hipotekarni kredit)

Mogučnosti naplate na plači je nemoguće ( dječji doplatak,žena mu ne radi)

Ima li kakove šanse za povratak novca koji nije baš tako veliki,ali nije ni zanemariv ( 2.600 eura)? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija