Jump to content

izbjegavanje sudara :-(


robidal

Preporučene objave

danas sam imao sudar zena ispred mene se zaustavila sa svojim autom na desnoj traci ispred pjesackog

na semaforu je bilo zeleno da bi izbjegao udarac dao sam se na desno di je prosirenje za autobus sa ljeve strane je bila druga traka odvojena punom crtom u istom smjeru.

zaobilazeci auto sa desne strane odjednom se otvaraju vrata suvozaca i ja udaram u njih.

dali mi moze tko pomoci tko je kriv oboje ili ona ili ja???

policija nije zvana nije velika steta.

hvala svima na odgovoru :-)

ako ima pitanja rado cu odgovoriti.

usput nije bilo nikog na pjesackom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

robidal je napisao:

danas sam imao sudar zena ispred mene se zaustavila sa svojim autom na desnoj traci ispred pjesackog

na semaforu je bilo zeleno da bi izbjegao udarac dao sam se na desno di je prosirenje za autobus sa ljeve strane je bila druga traka odvojena punom crtom u istom smjeru.

zaobilazeci auto sa desne strane odjednom se otvaraju vrata suvozaca i ja udaram u njih.

dali mi moze tko pomoci tko je kriv oboje ili ona ili ja???

policija nije zvana nije velika steta.

hvala svima na odgovoru :-)

ako ima pitanja rado cu odgovoriti.

usput nije bilo nikog na pjesackom

znalci...da li je ta žena napravila prekršaj zaustavljajući se ispred semafora na kojem je bilo zeleno (i time ometala saobračaj)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

igla91 je napisao:

robidal je napisao:

danas sam imao sudar zena ispred mene se zaustavila sa svojim autom na desnoj traci ispred pjesackog

na semaforu je bilo zeleno da bi izbjegao udarac dao sam se na desno di je prosirenje za autobus sa ljeve strane je bila druga traka odvojena punom crtom u istom smjeru.

zaobilazeci auto sa desne strane odjednom se otvaraju vrata suvozaca i ja udaram u njih.

dali mi moze tko pomoci tko je kriv oboje ili ona ili ja???

policija nije zvana nije velika steta.

hvala svima na odgovoru :-)

ako ima pitanja rado cu odgovoriti.

usput nije bilo nikog na pjesackom

znalci...da li je ta žena napravila prekršaj zaustavljajući se ispred semafora na kojem je bilo zeleno (i time ometala saobračaj)?

pa zar nitko nezna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ona se kretala sa svojom kolonom ja sam nadolazio sa svojom kolonom vozila i stala je na zeleno, zar nije to neka vrsta prekrsaja ono dovodjenje sudionika u opasnost, to znaci da ja vozim auto i stanem na zeleno neko se zabije u mene i on je kriv a ne ja??

ali da vozi i stane na zelenom da bi suvozac izasao van iz auta?? znam da nisam trebao obilazit sa desne al zar ona nema NIMALO KRIVNJE??

jer ona je pokrenula tijek udesa zaustavivsi se na sred ceste ispred zelenog semafora,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

100% ste krivi, omogućite oštećenom da dobije pravičnu naknadu.

znaaci ja vozim auto i suvozac mi hoce izac van ja stanem ispred semafora na zeleno bum sudar dodje policija zasto si stao ??

a ono da mi izadje frend

i ok kriv je onaj iza mene

a ja sto sam doveo u opasnost druge sudionike nista?? :palac::misli::namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija