Jump to content

Kako saznati koliko osoba ima primanja Hitno!!!


1umorna

Preporučene objave

....da skratim, u cijelom sutskom postupku sud nije zatražio suprotnu stranu da dostavi papir o visini primana, već je zdravo za gotovo uzeo izjavu...

sada kada treba ponoviti postupak za alim. jer se zna da osoba ima veća primanja, kako da saznam visinu plaće,da bih mogla to naznačiti sudu....

provjerila sam na zdravstvenom osig...nemojte pitati kako i rekli su mi ime poslodavca gdje radi...zatim na poreznom...tamo mi kažu da nema nikakvih doprinosa cijelu ovu godinu...a naravno banke mi nesmiju reći kolika je plaća....kako to da se preko poreznog sistema ništa ne vidi, a osoba je zdravstveno osigurana preko tog i tog poslodavca!???

ima li tko da mi pomogne Hitno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..i ja se pridružujem tom pitanju..mene zanima isto to...muž mi je privatnik..ima svoju firmu ...razvodimo se i ja nemam i nikad nisam ni imala uvida u njegova primanja...

...isplaćuje si puno manju plaću zbog doprinosa..ima svoju firmu, kombi, auto, gliser....kako saznati koji su mu prihodi...???

...bojim se uopće izjavit da zarađuje i na crno jer je rekao da će me ubit ako to spomenem..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to se ne traži od poslodavca nego od mirovinskog osiguranja. napiše se zahtjev u kojem odvjetnik traži dostavu podataka o stanju zaposlenja/mirovine subjekta (za kojeg kažete da vam je protustranka u postupku, a sve u vidu pokretanja ovrhe) i tražite točan iznos primanja da bi znali koliki dio plaće mu zaplijeniti (kao).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..a šta ako je protustranka privatnik, vlasnik poduzeća koji si isplaćuje minimalac zbog manjih doprinosa državi???? ..a stvarni prihodi su puno veći jer tu je i rad na crno....

...kako dokazati stvarne prihode? ili je to uzaludan trud? jer gospodin kaže da nema djetetu za knjige, tenisice...a sebi kupi novi auto...i hrpu drugih sitnica...a o putovanjima i odlascima u Italiju s novom dragom i trošenjem na nju bolje ni ne govorit...

..prikazuje se jadnikom koji jedva sklapa kraj s krajem a na drugu stranu se rasipava novcem, dijete zanemario potpuno, niti pita z anjega niti mu išta daje....

...kako se s nekim takvim izborit???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija