Jump to content

od administratora do čistačice


iso57

Preporučene objave

Molim pomoć cigo1

ili netko tko zna

Imam 18,5 godina staža kod istog poslodavca Imam sss ali nisam mogla naći posao u struci pa sam se 1994 godine zaposlila na poslovima čišćenja kod sadašnjeg poslodavca.

Godine 2008 promjenila sam radno mjesto i postala administrativni referent.Radila sam u fotokopiraoni po usmenom nalogu moje šefice .U 4-om mjesecu zatvorili su fotokopiraonu te me direktor i šefica(usmenim nalogom) raspoređuju na drugo radno mjesto ito pola radnog vremena na čišćenju a pola naposlove sekretarica.

Objasnili su mi da je to privremeno dok ne nađu drugo odgovarajuće radno mjesto.

To je trajalo 3 mjeseca,da bi me nakon godišnjeg odmora rasporedili samo na čišćenje a ja sam pitala šta je sa radnim mjestom sekretarice.Odgovorili su mi da sam tu potrebnija i tako mi plaću nisu smanjivali.

Molim Vas za savjet šta da poduzmem osjećam se šikaniranom,ovaj posao nemogu obavljati imam i zdravstvenih problema .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija