Jump to content

DSI 23.10.


azriela83

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

poučena iskustvima drugih (s ovog foruma), i ja ću dati mali doprinos svima koji tek polažu ispit.

 

Danas, 23.10. sam položila ispit i presretna sam nakon puno neprospavanih noći, pa evo ukratko kako je bilo:

 

Najbolje rečeno ni lagano ni teško, osnove morate znati a ako znate i više od toga onda će biti jednostavno.

 

Danas nije bilo poznate crne žene ili kako god ju zvali za ZUP i ZUS, pa se moglo normalno proći.

 

Velika boljka je bila EU, gdje su dosta popadali (više iz toga nego iz ZUP-a i ZUS-a kolko je meni poznato..) pa učite to pomno i godine obavezno, bez datuma a posebno Hrvatska na putu ka EU.

 

Sve u svemu ništa jako strašno, ali mi je drago da sam se recimo dobro pripremila.

 

Svi ispitivači su bili korektni i izvlačili iz tebe sve dok nešto nisi rekao točno.

 

Svim budućim polagačima želim sreću, ne bojte se i pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam također polagao 23.10.2010. ispit sam položio bez problema samnom su polagali neki koji nisu imali veze sa vezom pa su ih isto puštali ja sam polagao za všs a oni za sss nisu imali pojma pa su prošli dali je to bila sreća što je super komisija neznam ja sam najlošije znao eu ali sam ga iskreno najmanje i učio imao sam malu skriptu i učio san iz nje uniju i to je dovoljno sve u svemu dovoljno je učiti iz skripte

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

azriela, dal može skripta iz EU na mail dcurin@net.hr? Nikako ne mogu naučiti tu Uniju. HVALA, Hvala

azriela83 je napisao:

Martina21,

 

skriptu iz Eu sam si napravila sama, tako da sam otišla na stranice MVPEI-a i tamo pokupila sve informacije koje nude. Na njihovoj stranici ima RH-EU dio sa strane, ima sve od početka do kraja, treba malo pročačkati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija