Jump to content

Lažna optužba,pomoć!


ProStreet

Preporučene objave

Pozdrav,molio bih vas za pomoć. Skratit ću najbolje što mogu.

Ovako,prije nekih god. dana sam bio vani,u jednom clubu društvo i malo se popilo....

Vani policija ovo-ono,dođe policajac do mene i kaže da idem u "maricu" šta sam ja odbio,kao šta ti je!?? Počeli mi prijetiti i polako gurati prema "marici" na što sam ja pružio otpor,nasrnuli na mene vezali me i strpali u "maricu" ja poludio od zatvorenog prostora još k tome vezan ne znam o čemu se radi i počeo razbijati unutar kombija,psovati,poludio,inače se bojim zatvorenog prostora i u takvim situacijam poludim,ali nemam lječničke papire o tome.... Odveli oni mene u zatvor,drugi dan došli po mene sa papirom gdje piše da sam zatvorenom šakom udario I.K. i otvorenom šakom udario D.K.,bio nasilan,pod utjecajem alkohola itd.,ja sam to odbio potpisati ali me nisu puštali van sve dok ne potpišem,ja gladan,žedan,morao sam...

Kasnije sam sreo D.K. te ga pitao gdje je problem,hmm,ovako,on je došao sa prijateljem i pod utjecajem alkohola radio nerede i clubu nako brojnih opomene izbacivač cluba je ošamario I.K. na što je D.K. pozvao policiju,kad je došla policija I.K. je primila panika i nije znao što reći te je jednostavno rekao da sam ga ja udario,njega i njegovog prijatelja.... Sada sam dobio poziv na sud za sve te optužbe uz traženje MAKSIMALNE NOVČANE KAZNE,na sud je pozvan i D.K. i on je spreman priznati istinu,e sad optužba za fizički napad pada u vodu,ali tu je remećenje javnog reda i mira,vrijeđanje policijskih službenika itd.,dali se ja sad mogu izvući na privođenje na temelju lažnog iskaza i strah od zatvorenog prostora,jedino u korist mi nejde alkohol i vrijeđanje koje je detaljno opisano,ali jednostavno nisam mogao izdržati... Dali mi je potreban odvjetnik,savjetovali mi da mi se ne isplati uzimati odvjetnika,kazna za navedeno mi ne gine jer sam kriv,mada sam lažno optužen,molio bih vas za savjet,e da,u iskazu i piše da sam I.K. udario pred policijskim službenicima,što su lagali,ako će D.K. reći istinu,dali mogu policiju tužiti za lažne iskaze??? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prva stvar , policiju nećeš tužit jer nemaš pravnih osnova... policija djeluje na temelju dokaza, njima je tad bio dokaz ,iskaz svjedoka koji je rekao da si ga ti udario, sad ne znam zašto je od 50-100 ljudi koliko je bilo tamo baš odabrao tebe (to samo ti znaš, ali nećeš reć) , ali to je njima očito bilo dovoljno da te privedu na obradu... za opiranje policiji si sam kriv, jer si glumio mangupa... što si mislio , ako im se suprostaviš da će te pustit? jako pametno... odi na sud, bez odvjetnika jer ti se ne isplati u ovoj situaciji uzimat... priznaj sve i nadaj se da će taj promjenit svoj iskaz i priznat kako je bilo... inače će ti sudac zalijepit max kazne za sve... sudci baš ne vole bahatost prema policiji, vjeruj mi znam iz vlastitog iskustva...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno ne znam zašto je mene odabrao,vani je bilo svega desetak ljudi.

Znam da suci ne vole bahačenje i vrijeđanje policije,to me i brine,ali tako sam reagirao jer su me bacili u maricu po meni bez razloga.

koliko me dođe takva max. kazna,remečenje javnog reda i mira,vrijeđanje itd??

tek sad vidio u pozivu da policajac izjavljuje kako sam ja I.K. udario pred njim,što nije istina,a to će D.K. potvrditi. Utvrdili su da imam povrede ruku od lisica,a ja sam ih molio da ih opuste ali nisu htjeli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Evo,bio na sudu,D.K. se nije pojavio i sve se svodilo na to kako ja nisam nikoga udario,priznao sam i pokajao se za vrijeđanje policajaca,ali i da sam tako reagirao jer sam bio lažno optužen,sad će se sazvati drugo ročište gdje će biti pozvana moja cura i D.K. kao svjedoci,pa ćemo vidjeti. Zna netko kada bi to moglo biti (brzinu sudstva) jer mi ništa nisu rekli,nekih 6mj. ili...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija